Melek Mosso'ya savcılıktan kötü haber

MAGAZİN 09.08.2021, 15:07 09.08.2021, 15:12
Melek Mosso'ya savcılıktan kötü haber

Şarkıcı Melek Mosso, iki yıl önceki konserinde, bacağını açarak, "Açmak istiyorsanız açın. Konuşmak istiyorsanız konuşun, kimsenin nasıl davranmanız gerektiğine, nasıl konuşmanız gerektiğini söylemesine, ne yapmanız gerektiğini söylemesine ihtiyacınız yok ihtiyacınız yok kızlar. Sizin kendi kanatlarınız var. Kimsenin kanatları altında durmanıza ihtiyacınız yok. Uçun! Aksini söyleyenlere babayı alırsın diyoruz' diyerek, orta parmağını göstermişti.

Bu hareket ve ifadeler sonrası sosyal medyada eleştiri okları Mosso'ya yöneltildi. Melek Mosso ise avukatıyla birlikte savcılığın kapısını çaldı. "Sosyal medyaya düşen videomun altına yapılan yorumda cinsel taciz ve hakarete uğradım" diyerek şikayetçi oldu.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, konser görüntüsünü bilirkişiye göndererek tespitlerde bulundu. Melek Mosso'nun bu şekilde 116 ayrı şikayetinin olduğunu, şüphelinin de tespit edilemediğini belirten savcılık, şarkıcının şikayeti üzerine başlatılan soruşturmada takipsizlik kararı verdi. Bu karara Melek Mosso itiraz etse de İstanbul Anadolu Sulh Ceza Hakimliği savcılığın kararını doğru bularak itirazı reddetti.

Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?