Miray Daner: "Uçarak rüya değiştiriyorum"

MAGAZİN 22.10.2020, 13:00 23.10.2020, 10:18
Miray Daner: "Uçarak rüya değiştiriyorum"

Her hafta hem Zorlu PSM %100 Studio sahnesinden hem de Zorlu PSM YouTube kanalından izleyiciye ulaşmayı başaran “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki sürpriz konuğu genç ve güzel oyuncu Miray Daner oldu.

Kendisiyle ilgili konularda gösterdiği içten tavrıyla seyircinin sempatisini toplayan oyuncu, “Bir süper gücün olsa ne olmasını isterdin?” sorusuna verdiği “Uçmak isterdim.” cevabının yanı sıra rüyalarını kontrol edebildiğinden bahsederek başka bir rüyaya geçmek için uçarak rüya değiştirdiğini anlatması izleyicileri gülümsetti. Çocukluğundan beri kendi kendisine konuştuğunu da ifade eden Daner, bazen var olmayan bir konuyu bazense kendisinden çok bağımsız yalnızca televizyonda gördüğü bir olayı bile kendi kendisine konuşarak kafasında çok fazla büyütebildiğinin altını çizdi.

İlk reklam çekimi deneyimi sonrası annesine “Ne kadar para ödeyecekmişiz?” diye sorduğunu da samimiyetle anlatan sevilen oyuncu, sektöre yeni yeni adım attığı dönemlerde settekilerin kendisiyle oyun oynadıklarını zannettiğini itiraf etti. Çok eskiden setteki arkadaşlarıyla küstüğü zaman “Ben küstüm, oynamıyorum.” diyerek tavır attığı için zaman zaman set arkadaşlarını zor durumda bıraktığını da belirtti. Oyunculuğu kadar sesinin de güzel olduğu bilinen Daner, seyircileri kırmayarak şarkı söyledi ve dinleyenlerden tam puan aldı.

Yorumlar (0)
20°
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori çiftin hangisi?
Yaz ekranında senin favori çiftin hangisi?