Ogün Kaptanoğlu depremzede Zeynep'in köpeğine kulübe yaptı

MAGAZİN 15.02.2023, 14:09 15.02.2023, 16:03
Ogün Kaptanoğlu depremzede Zeynep'in köpeğine kulübe yaptı

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen, 10 ilimizde yıkıma neden olan deprem felaketinde enkaz altında kalanları kurtarma çalışmaları devam ediyor. Oyuncu Ogün Kaptanoğlu da KIF ekibi ile depremin en çok etkilediği illerden olan Hatay’da arama kurtarma çalışmalarına katıldı.

Kaptanoğlu, geçtiğimiz gün küçük Şevket’i enkaz altından çıkardıkları anı sosyal medyada paylaşmıştı. Görüntülerde; ünlü oyuncu, Şevket’in "Beş dakika sonra kaldıracak mısınız?" sorusuna, "Beş dakika, bilemedin 10 dakika sonra sizi çıkaracağız oradan. Az kaldı abiciğim" yanıtını veriyordu.

"YÜZÜNDEN GÜLÜŞLERİN EKSİK OLMASIN ÇOCUK"

"İnsan, avunmak için elimizden geleni yaptık diye düşünürken bile utanıyor. Türk milletinin başı sağ olsun, geçmiş olsun" diyen Ogün Kaptanoğlu, adının Zeynep olduğunu açıkladığı depremzede çocuk ile birlikte köpeğine kulübe yaptı.

Kulübenin fotoğraflarını Instagram hesabından yayınlayan oyuncu, "Dediğin gibi Zeynep, o da üşümesin yazık! O güzel kalbinden, yüzünden gülüşlerin eksik olmasın çocuk" mesajını yazdı.

Ogün Kaptanoğlu'nun duygulandıran paylaşımını gören takipçileri, yazdıkları yorumlar ile oyuncuya teşekkürlerini iletti. e

Yorumlar (0)