Selin Ciğerci'den Kadir Doğulu açıklaması!

MAGAZİN 26.04.2023, 17:12 27.04.2023, 12:46
Selin Ciğerci'den Kadir Doğulu açıklaması!

Rol aldığı dizilerle kısa sürede şöhreti yakalayan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti 2016 yılında görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu. Evliliklerini gözlerden uzak yaşayançift hakkında bir iddia ortaya atıldı. Kadir Doğulu'nun gittiği eğlence mekanında başka kadınlarla sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıktı.

Doğulu'nun uzun süredir baş harfi "S" olan bir kadınla birlikte olduğu ve imam nikahı dahi kıydıkları iddia edildi. Görüntüdeki siyah saçlı kadın ise Selin Ciğerci'ye benzetildi. Ciğerci'nin Doğulu'nun kadınlarla yakınlaştığı yere yakın bir yerde oturması da iddiaları güçlendirdi. Kısa sürede Instagram'dan binlerce mesaj alan Ciğerci, hakkındaki iddiayı yalanlayarak "Evet benziyor ama değilim vallahi. Bak evden çıkmadım daha Alaçatı'da. Baş harfi "S" demişler DM'lerimde şov var. Yine suçsuzum hem kızın beli kalın benim daha ince" dedi.

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında yer alan iddialara göre; Kadir Doğulu, bir süredir baş harfi "S" olan bir kadınla aşk yaşıyor. Doğulu'nun birlikte olduğu kadına bir ev tuttuğu kendisinin de sık sık o eve gittiği ileri sürüldü. Kadir Doğulu'nun kadını ailesinden istediği hatta imam nikahı kıydığı da iddia edildi. Ünlü isimle 7 yıldır evli olan Atagül'ün de bunlardan haberi olduğu konuşulanlar arasında.

Yorumlar (1)
Makbule Yazgan 2 ay önce
Neslihan'daki yürek mangallarda dahi yoktur.
Ne kadar geniş bir kadın.
GURUR GURUR GURUR