Selin Yeninci'den Miami çıkarması

MAGAZİN 25.01.2024, 19:05
Selin Yeninci'den Miami çıkarması

Başarılı oyuncu Selin Yeninci, Content Americas kapsamında düzenlenen, Türk dizilerinin Latin Amerika'daki ve dünya genelindeki başarısını kutlanacağı Turkish Drama Gala’ya katildi. Daha önce sahibi olduğu yapım şirketi SY Production‘ın yeni projelerini tanıtmak amacıyla pek çok ulusal ve uluslararası fuar ve organizasyona katılan ödüllü oyuncu Selin Yeninci bu sefer de Amerika’da boy gösterdi.

Miami Downtown Hilton'da yapilan içerik fuarı Content Americas kapsamında duzenlenen Turkish Drama Gala, Miami Beach'teki Temple House'da gercekleşti. Universal Cinergia Dubbing ev sahipliğinde yapilan ve Lourdes Stephen (Al Rojo Vivo) sunuculuğunu gerceklestirdigi gecede müzikler Murat Evgin’e emanetti. Yayıncılar, dağıtımcılar, kanallar, yapımcılar, yazarlar, oyuncular, basın ve sektör yöneticileri dahil olmak üzere Latin Amerika ve Türkiye'nin her yerinden isimler galada bir araya geldi.

 İLK TÜRK ASTRONOT ALPER GEZERAVCI’YI CANLI İZLEDİ

Başarılı oyuncu Yeninci Turkish Drama Gala için hazır bulunduğu Miami’de tarihi bir ana da tanıklık etti. Tüm Türkiye’nin ekranları başına kilitlendiği fırlatma anını canlı izleme şansına sahip olan Yeninci “Türkiye’nin uzay macerasının başlangıcı olan ilk Türk astronot Alper Gezici’nin uzay yolculuğuna canlı gözlerle şahit olmak büyük onurdu, yeni gelişmelere ve teknolojiye ilgimden dolayi bir hayalim daha gerçekleşmiş oldu” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)