Serenay Sarıkaya'yla ilgili aşk iddiası

MAGAZİN 15.05.2021, 09:50 17.05.2021, 08:37
Serenay Sarıkaya'yla ilgili aşk iddiası

Oyuncu Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar geçen ay Göcek’te, teknede görüntülenmiş ve çıkan aşk haberlerini yalanlamıştı.

Oyuncu yaptığı paylaşımda “Hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslupla yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsedilen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgilisi olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan yorumları kınıyorum.” ifadelerini kullanmıştı. 

Hürriyet'in haberine göre Sarıkaya, Haldun Demirhisar’la yine Göcek’te görüntülendi. İkili, bu kez iş insanının çiftlik evinde objektife yansıdı. Sarıkaya ve Demirhisar, ziyaretlerine gelen arkadaşlarını uğurladıktan sonra bahçede baş başa vakit geçirdi.

Yaklaşık 1 aydır bu evde kalan ikilinin birlikte görüntülenmemek için yalnızca gece geç saatlerde Bedri Rahmi Koyu’nda bağlı bulunan tekneye geçtikleri öğrenildi.

Haldun Demirhisar’ın, Serenay Sarıkaya’yla görüşmeye başladıktan sonra görünüşüne daha çok dikkat etmeye başladığı, hatta bunun için bıçak altına yatma kararı aldığı konuşuluyor. Yakınlarının iddiasına göre; işadamı zayıflamak amacıyla yakında mide ameliyatı olacak.

Yorumlar (0)
20°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!