Şevval Şahin iddialara ateş püskürdü

MAGAZİN 29.07.2021, 11:13 30.07.2021, 10:48
Şevval Şahin iddialara ateş püskürdü

Evlilik planları yaptığı Yiğit Marcus Aral'la geçtiğimiz haftalarda yollarını ayıran 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, ayrılığın ardından Kerem Kamışlı ile görüşmeye başlamıştı.

Kıskançlık krizine giren Yiğit Aral, ikilinin masasına oturmuş ve önce selfie yapıp sonra da Kerem Kamışlı'yı sandalyesiyle birlikte denize atmıştı.

Yiğit Aral ile Şevval Şahin, geçen günlerde sürpriz bir şekilde tekrar bir araya geldi. Birbiri hakkında ağır sözler söyleyen Şahin ile Aral, Ege'de tatilin tadını çıkarırken, sevgililer hakkında şok bir iddia ortaya atıldı.

Yiğit'e dava açıp "100 metreden fazla yaklaşmama cezası" aldırtan Şahin'in bir hafta sonra tekrar eski aşkına dönmesinin sebebinin kasetli şantaj olduğu öne sürüldü.

Marcus Aral'ın Şahin'i "Elimdeki görüntülerini yayınlarsam hayatın biter" diyerek tehdit ettiği iddiası üzerine tescilli güzel Şevval Şahin'den açıklama geldi.

Şahin, Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, ''Yiğit Marcus Aral'ın beni herhangi bir durumla tehdit etmesi söz konusu dahi değildir, sırf gündem yaratmak için aslı olmayan haberler yapılmaktadır.'' ifadelerini kullandı.

İşte Şahin'in açıklamasının tamamı:

Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?