Şeyma Subaşı iş ilanı verdi: Yardıma ihtiyacım var galiba

MAGAZİN 23.08.2023, 12:15 23.08.2023, 14:15
Şeyma Subaşı iş ilanı verdi: Yardıma ihtiyacım var galiba

Şeyma Subaşı, 3 Mayıs'ta Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturmuştu. Düğünlerini yapmadan önce nikah kıyan ikili, Fas'ta şehrinde birbirlerine 'sonsuza kadar evet' demişti.

Evlendiğinden beri sosyal medya paylaşımlarına eskisi kadar ağırlık vermeyen Subaşı, son olarak Instagram hesabının hikayeler bölümünden yayınladığı bir video ile gündeme geldi.

İş ilanı veren ünlü isim, kendisi gibi enerjiye sahip biriyle çalışmak istediğini ve yardıma ihtiyacı olduğunu söyledi: "Selam herkese. Belki buradan bunu söylemek pek doğru olmayacak, ama paylaşmak istiyorum. Sanırım sosyal medyamı organize edecek, ayarlayacak, işlerimi, gönderilerimi, her şeyi ayarlayacak birilerine ihtiyacım var. Bu bir menajer olabilir; bana uygun, doğalında, tadında... Benim hiç olmadı böyle yardım eden birileri, olmaya çalıştı ama olamadı falan. Ben burada çok fazla yokum zaten, olmayacağım da. Ama sonuçta burası benim vatanım, evim, çok seviyorum. O yüzden bilmiyorum, bir yardıma ihtiyacım var galiba. Kim ama?"

Yorumlar (0)