“Taciz duygusunu çok ufak yaşlarda hissettim"

MAGAZİN 05.02.2022, 11:52 05.02.2022, 14:55
“Taciz duygusunu çok ufak yaşlarda hissettim"

Hürriyet Hafta Sonu eklerinde yaptığı söyleşilerle birlikte YouTube programında da konuklarını ağırlayan Hakan Gence’nin bu haftaki ‘sıkı muhabbet’i şu sıralar ‘Dilberay’ filmindeki rolüyle gündemde olan oyuncu Büşra Pekin ile... 

Filmin senaryosunu okuduğunda çok ağladığını söyleyen Pekin, “Sonra umutlandım… ‘Bu derdin bir parçası olmak istiyorum’ dedim. Dilber Ay’ın hayatında dönüm noktaları o kadar fazla ki bunlara rağmen hayatını bir başka noktaya evriltebilmiş” dedi. Kariyerinin yanı sıra geçmişte yaşadıkları hakkında da konuşan oyuncu “Taciz duygusunu çok ufak yaşlarda, herhangi bir temas olmadan, uzaktan hissettim. Belki ilkokula bile gitmiyordum. Ve bundan kimseye bahsedemedim, en yaralayıcı kısmı da o...” diye konuştu.

Büşra Pekin, uzun süredir hayatında aşk olmadığını da anlattı ve “Biraz daha kilolu olduğum dönemlerde de hiç öz güven problemim yoktu. Hatta daha bile öz güvenli olabilirim. Bilmiyorum. Aşk bende ödem yapıyor. Aslında yapmıyor tabii, aşk güzel bir şey. Ne kapalı ne açığım. Ortada bir yerde duruyorum” dedi.

Ünlü isimlerin hayatlarını ve daha önce kimseye anlatmadıklarını paylaşan ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ her cuma saat 14.00’te yeni bölümüyle Hürriyet YouTube hesabında yayında.

Yorumlar (0)