Yüsra Geyik'in 'Neşet Ertaş' heyecanı

MAGAZİN 03.12.2022, 09:23 05.12.2022, 10:58
Yüsra Geyik'in 'Neşet Ertaş' heyecanı

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Arka Sokaklar' dizisinde 15 yıl boyunca 'Zeliha' karakterine hayat veren Yüsra Geyik, geçtiğimiz haziran ayında diziden ayrılan oyuncu, geçen gün objektiflere takıldı. Basın mensuplarıyla konuşarak yoğun koşuşturma içerisinde olduğunu söyleyen oyuncu, "İstanbul, Eskişehir arası mekik dokuyorum ‘Bozkır’ı çekiyoruz. Döndüm İstanbul’da işlerimizi yapmaya devam edeceğiz” şeklinde açıklama yaptı.

"BENİM İÇİN ÇOK YENİ BİR DENEYİM"

Eskişehir'in soğuk olmasından dert yanan Geyik, "Soğukla pek aram yok ama Eskişehir çok güzel bir şehir. Çok güzel bir iş çekiyoruz onun mutluluğu var tabii" dedi. Rol aldığı işle alakalı bilgi vermek istemeyen oyuncu, "Kendimin de oynayacağını tahmin etmediğim bir iş oynuyorum. Benim içinde çok yeni bir deneyim. Çok farklı bir Yüsra görecek insanlar, umarım onu da sevip benimserler. Senelerce aynı şeyi oynadığım için şimdi böyle farklı karakterler oynarken düşünüyorum, 'acaba nasıl tepki verecek insanlar' diye. Benim koşarak gidip oynadığım bir karakter” diye konuştu.

"BÜYÜLEYİCİ BİR DOKUSU VARMIŞ"

Neşet Ertaş’ın hayatını konu alan 'Garip Bülbül Neşet Ertaş' filminde sanatçının ilk eşi Leyla karakterini canlandıran Geyik, "Çok güzel geçti, Neşet filmini sabırsızlıkla bekliyorum. Hayatından çok etkilendim, en etkilendiğim şey belki de ben oynadığım için kadınlara bakış açısı Neşet Ertaş’ın. Ben de ilk eşini oynuyorum, Leyla hanımı. Müthiş etkilendim, büyüleyici bir dokusu varmış.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)