BON JOVI’nin yeni albümü "FOREVER" 7 Haziran'da yayında!

MÜZİK 17.03.2024, 09:22 17.03.2024, 09:40
BON JOVI’nin yeni albümü "FOREVER" 7 Haziran'da yayında!

Grammy ödüllü, Rock and Roll Hall of Fame üyesi efsane grup BON JOVI, kuruluşlarının 40. Yılının şerefine bir kutlamayı da Island Records etiketiyle yayınladıkları yeni şarkı “Legendary” ile yapıyor.  BON JOVI’nin yeni parçası, grubun 7 Haziran 2024'te yayınlanacak 16. stüdyo albümü FOREVER öncesinde ısınma turu niteliğinde. Özel renkli plak seçenekleri ile birlikte; CD’ler, kasetler ve sınırlı sayıda imzalı kopyayı şimdi ön sipariş edebilirsiniz.

Geçen ay düzenlenen 66. Grammy Ödülleri’nde, Jon Bon Jovi 2024 MusiCares Yılın Kişisi seçildi ve L.A. Kongre Merkezi'nde Bruce Springsteen, Shania Twain, Melissa Etheridge, Sammy Hagar, Jason Isbell, Jelly Roll, Train'den Pat Monahan gibi birçok kişinin katıldığı katıldığı all-star ödül konseri ile onurlandırıldı.

Jon Bon Jovi’nin sözleriyle:

“Bu albüm keyifli bir hisse geri dönüş. Yazma sürecinden, kayıt sürecine; Bon Jovi’ye özgü; “müziğin sesini aç ve iyi hisset” tarzında.”

BON JOVI'nin 40. yıl dönümü kutlaması bu gece SXSW Konferansı'nda devam ediyor, HULU Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story’yi prömiyer yapıyor. Grubun tüm kariyerini kapsayan dört bölümlük belgesel serisi resmi prömiyerini 26 Nisan'da HULU'da yapacak. Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story, BON JOVI'nin geçmiş ve şimdiki üyelerinin işbirliği ile yapılmış ilk belgesel niteliğinde.

BON JOVI: FOREVER - parça listesi

1. Legendary

2. We Made It Look Easy

3. Living Proof

4. Waves

5. Seeds

6. Kiss The Bride

7. The People’s House

8. Walls Of Jericho

9. I Wrote You A Song

10. Living In Paradise

11. My First Guitar

12. Hollow Man

Yorumlar (0)