Cahil Periler'in çekimleri ne zaman başlıyor?

ÖZEL HABER 09.02.2021, 11:15 10.02.2021, 09:57
Cahil Periler'in çekimleri ne zaman başlıyor?

Kariyerindeki 13'üncü uzun metraj filmi Şans Tanrıçası'nı geçen yıl sonunda izleyiciyle buluşturan ünlü yönetmen Ferzan Özpetek, 2001 yılında gösterime giren filmi Cahil Periler'in dizisini çekmek için hazırlıklara başlamıştı. Ancak çekimlerin ne zaman başlayacağı belli değildi.

Yönetmenin son olarak bir reklam projesinde birlikte çalıştığı oyuncu Can Yaman'ın rol alacağı dizinin çekimleri nisan ayında başlayacak. 

Yaman dizide, filmde Kargo vokalisti Koray Candemir'in hayat verdiği 'Emir' karakterine hayat verecek. Dizide, Emir karakteri için filmde yer almayan bir hikaye yazılacak.  

Ferzan Özpetek filmografisinin başarılı filmlerinden biri olan Cahil Periler'in dizisini çekeceğini 2019 yılında duyurmuş ve dizide her şeyin filmdekinden farklı olacağını söylemişti.

Yönetmen, düşüncelerini şu sözlerle ifade etmişti; "Cahil Periler'i çektiğim dönem İtalya ve dünya için daha mutlu günlerdi. 11 Eylül yaşanmamıştı. İnsanların geleceğe daha bir güveni vardı. Bugün her şey çok farklı. Bundan dolayı o günleri çok özlüyorum" 

Yorumlar (1)
Ness 3 hafta önce
Looks like Can Yaman is not gonna be in Cahil Periler (Ignorant Fairies)
açık
Günün Anketi Tümü
En şık dizi karakteri hangisi?
En şık dizi karakteri hangisi?