Can Yaman'ın kitabına çocuklardan büyük ilgi!

ÖZEL HABER 05.06.2023, 10:48 05.06.2023, 11:02
Can Yaman'ın kitabına çocuklardan büyük ilgi!

El Turco dizisinin çekimlerini tamamlayan Can Yaman, İtalya'da kurmuş olduğu derneği Can Yaman for Children ile yeni bir dayanışma projesi başlatmış ve “Break the Wall Tour” isimli proje kapsamında 10 Mart'ta İtalya turuna başlamıştı.

Turuna devam eden oyuncu hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından büyük ilgi görüyor. Can Yaman 2021 Kasım ayında kitap sürpriziyle hayranlarını sevindirmişti.

Oyuncu yaşam öykünü anlattığı "Can Yaman: Sembra strano anche a me"yi okuyucuyla buluşturmuştu. Ünlü isim son paylaşımında kitabına çocukların da biyik ilgi gösterdiğini belirtti ve imza gününde kareler paylaştı. 

Can Yaman: Sembra strano anche a me'nin arka kapağında; "Kadınlar onu sever, erkekler onun yerinde olmak ister. Dünya çapında milyonlarca hayranı olan Can Yaman, anın aktörü. Ama o gerçekten kim? Manyetik gözlerinin ve kusursuz yeteneğinin ardında gizli olan ne? Can ilk kez samimi ve özel bir otobiyografide soyunmaya karar verir. Anılar zincirini geri sararak, popülerlikten önce olan her şeyi anlatmak için çocukluğun uzak günlerine ve gençliğin çalkantılı günlerine geri döner. Aile ile bağ ve ekonomik zorluklar, eğitim yılları ve kadınlarla olan ilişki: Aynı anda hem sıra dışı hem de karmaşık bir hayatın ışık perdesini ortaya çıkarmaktan korkmayan bir hikaye. Bir yıldızın başarılarını değil, bir adamın hikayesini anlatan yayınlanmamış, gerçek ve şaşırtıcı bir portre." yazıyor. 

Yorumlar (0)