"Avcı: İlk Kehanet" yarın vizyona giriyor!

SİNEMA 30.09.2021, 16:38
"Avcı: İlk Kehanet" yarın vizyona giriyor!

Yapımcılığını H. Hakan Eren’in, yaratıcı yapımcılığını ise Oya Doğan’ın üstlendiği ONN Medya imzalı "Avcı İlk Kehanet" filmi 1 Ekim'de vizyona giriyor.

Cin Azabı, Sir- Ayet, Lain, Rudy gibi filmleriyle dikkatleri üzerine çeken genç yönetmen Onur Aldoğan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu "Avcı: İlk Kehanet" Türkiye’de ilk defa çekilen masalsı-fantastik-aksiyon türünde bir film olma özelliği taşıyor.

Arkeoloji öğrencisi Melis ile avcı Phaldor’u bir araya getiren kehanetin perde arkasını anlatan "Avcı: İlk Kehanet"in başrolünde, kariyerine Arka Sıradakiler dizisiyle başlayan ve sonrasında efsane dizi Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Mehmet rolüyle de başarısını kanıtlayan Gürbey İleri yer alırken, oyuncu kadrosunda Ferzan Hekimoğlu, Bülent Çetinaslan, Turgay Baydur ve Filiz Cercis var.

Survivor Türkiye ve Survivor All Star'da şampiyon olmasının ardından 80 ülkede yayınlanan The Challenge 2019'da da şampiyonluğu kimseye kaptırmayan Turabi Çamkıran ise konuk oyuncu olarak filmde izleyiciyle buluşacak.

Yorumlar (0)