Çağatay Akman "C Takımı" filminde hem oynadı hem de müziklerini yaptı

SİNEMA 03.11.2023, 10:25 03.11.2023, 13:08
Çağatay Akman "C Takımı" filminde hem oynadı hem de müziklerini yaptı

Yapımcılığını Vahdet Erdoğan’ın, yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı komedi filmi C Takımı’nın film müziği dijital platformlar ve radyolarda dinleyici ile buluştu. Filmin şarkısına imzasını atan ödüllü müzisyen Çağatay Akman, aynı zamanda filmdeki taksici rolü ile izleyicilerin karşısına çıkacak. 

Kendi yazdığı şarkılara çektiği klipleri ve dizi müzikleriyle adından söz ettiren ödüllü müzisyen Çağatay Akman, bu kez bir film müziği ile dinleyicileri ile buluşuyor. 90’lı yıllardan beri arkadaşlıkları devam eden bir grubun yaşadığı maceraların anlatıldığı filmin başrollerini; Toygan Avanoğlu, Murat Akkoyunlu, Sera Tokdemir, Barış Başar, Hakan Bulut, Ömer Kurt ve Turgay Tanülkü paylaşıyor. Filmin genel hikayesini notalara döken Çağatay Akman, aynı zamanda konuk oyuncu olarak film ekibinin içinde yer alıyor. 

Dijital platformlarda ve radyolarda dinleyici ile buluşan parçayı hazırlayan Çağatay Akman; “Milyonluk şarkılar yaptım, reyting listelerinin ilk sırasını kaptırmayan dizi müzikleri hazırladım ama bu benim için çok farklı bir deneyim oldu. Tamamen içinde hissettiğim bir projede yer almaktan çok mutluyum. Şarkının tıklaması, filmin gişesi bol olsun,” dedi. 

Yorumlar (0)