Komedi filmi "Her Şey Dahil" vizyona girdi

SİNEMA 09.12.2022, 14:44
Komedi filmi "Her Şey Dahil" vizyona girdi

Yapımını Sacro Film’in, yapımcılığını Metin Özcan ve Hande Alpaslan’ın üstlendiği komedi filmi ‘Her Şey Dahil’ vizyona girdi.

Sinema sezonunun en orijinal komedisi olarak tanımlanan ‘Her Şey Dahil’ bugünden itibaren sinemalardaki yerini aldı. Öyküsü, mizah anlayışı ve yetenekli oyuncularıyla yerli komediye yeni bir soluk olan film seyircisiyle buluşuyor.

‘Her Şey Dahil’ şarkısının söz yazarı ve bestecisi Güler Özince’nin gala gecesi canlı müzik performansı herkesin beğenisini toplarken film için hazırlanan özel bir klip de yayınlandı.

Danimarka’daki kriyo bankasında farklı donörlerden dünyaya gelmiş birbirine hiç benzemeyen üç kardeş Faruk, Ayhan ve Kasım’ın kendilerine miras kalan Ege koyunda bir tatil köyü kurmaya karar vermesi ile yaşananları konu alan bu renkli komedinin başrolünü Gürgen Öz, Gonca Vuslateri, Hakan Bilgin ve Kaan Yılmaz paylaşıyor.

Filmin konusu: Danimarka’daki kriyo bankasında farklı donörlerden dünyaya gelmiş bekar evinde geçinen üç kardeş Faruk, Ayhan ve Kasım, dedelerinden kalan mirasla bakir bir Ege koyunun tapusunu almaya çok yaklaşır. Kardeşler ödenmesi gereken son iki taksidi denkleştirmek için koyda bir tatil köyü açmaya karar verir. Faruk, Ayhan ve Kasım bu proje için seferber olurken, Faruk tesadüfen tanıştığı yazar Fulden’i de açılışa davet eder. Organik ve doğal bir tatilin hayalini kuran müşteriler koya geldiklerinde hiçbir şeyin vaat edildiği gibi olmadığını görünce ortalık fena karışır. Faruk ve Fulden arasında yaşananlar da tüm bu karmaşaya tuz biber ekecektir…

Yorumlar (0)