Mavi Mağara Prime Video'da!

SİNEMA 08.04.2024, 10:24 08.04.2024, 10:37
Mavi Mağara Prime Video'da!

Güneşi Beklerken dizisiyle yolları kesişen oyuncu Kerem Bürsin ve yönetmen Altan Dönmez'in yol arkadaşlığı uzun yıllardır sürüyor. İkili son olarak senaryosunu da Kerem Bürsin'in Osmankaya'yla birlikte kaleme aldığı, başrolünü Devrim Özkan'la paylaştığı Mavi Mağara filmi için bir araya geldi. Filmin çekimlerine başlandı. Mavi Mağara filmi "Hayat gözlerinin önünden geçer ama aşk sonsuzdur" cümlesiyle tanıtıldı ve filmin Prime Video'da bu yıl yayınlanacağı duyuruldu. 

Mavi Mağara ismi ile çekimleri devam eden film, deniz kuvvetlerinde asker olan Cem (Kerem Bürsin) ve ölmekte olan eşi Alara (Devrim Özkan) arasındaki aşk hikayesine odaklanıyor. Cem eşini kanserden kaybedince, büyük sevgisini bir gün göstereceğine söz verdiği yer olan “Mavi Mağara”ya doğru bir yolculuğa başlar. Cem'in Mavi Mağara'ya olan bu yolculuğu; Alara ile olan ilişkisinin detaylarını ortaya çıkaran ve gerçek aşkın sonsuz olduğunu yeniden doğrulayan sürpriz bir keşfe dönüşür.

Ay Yapım ve Braveborn Films tarafından Prime Video için üretilen Yerli Original filmi, bu yılın ilerleyen zamanlarında Prime Video'da yayınlanacak.

Yorumlar (0)