"Para Konuşur" filminin gala gösterimi yapıldı

SİNEMA 30.08.2023, 09:21 30.08.2023, 13:28
"Para Konuşur" filminin gala gösterimi yapıldı

Yapımcılığını Starworks Productions’un yaptığı yönetmen koltuğunda ise Bülent Terzioğlu’nun oturduğu “Money Talks” (Para Konuşur) filminin galası Özdilek AVM’de yapıldı.

Aksiyon ve macera severlerin merakla beklediği Para Konuşur (Money Talks) önceki gece yapılan gala gösterimiyle vizyona hazırlandı. Selçuk Kılıç ve Aslıhan Karalar’ın başrolü paylaştığı bol aksiyon dolu film için gala alanını yüzlerce hayran doldurdu. 2017 yılında Kick boks dünya şampiyonluğunu göğüsleyen Kılıç ve Aslıhan Karalar için onlarca hayran fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.

Oyuncuların tam kadro katıldığı gala gecesine ilgi büyük oldu. Özel salonda yapılan gösterime oyuncular alkışlar eşliğinde katıldı. Aslıhan Karalar gala için diktirdiği özel tasarım elbisesiyle galaya katılan tüm misafirleri büyüledi.

Başrollerini Selçuk Kılıç (Pars) ve Aslıhan Karalar’ın (Asena) paylaştığı Money Talks (Para Konuşur) filminde; Kubilay Penbeklioğlu (Kafkas), Kaan Yılmaz (Patron), Cansu Fırıncı (Doktor), Hülya Diken (Sedef) Şevki Özcan (Patron), Ayhan Işık (Büyük patron) … gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

İçinde dünyanın en iyi 5 dövüşçüsünün yer aldığı büyük aksiyon filminde yaşamak için savaşmanın en ayrıntılı hali yer alıyor. Aile, Para, Aşk, Dövüş, Legal, İllegal zirvelerin olduğu hayatta kalma mücadelesi, sevdiklerini koruma ve arzu ettiğin düzeni kurmak. Akıl almaz kafes dövüşü adı altında adeta kafes savaşı veren Pars’ın ve Artemis’in mücadelesi.

Yorumlar (0)