3 farklı aşk öyküsü FilmBox ekranlarında 

TV 14.03.2022, 12:12
3 farklı aşk öyküsü FilmBox ekranlarında 

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema filmleriyle ekranlara heyecan ve eğlence katıyor. 3 farklı aşk öyküsünü ele alan üç güzel romantik filmi, Mart ayında FilmBox ekranlarında izleyebilirsiniz.

Milyoner (Slumdog Millionaire) – 16 Mart Çarşamba - Saat: 21:30

Çarşamba akşamı FilmBox ekranlarına gelecek olan Slumdog Millionaire, Hindistan’ın dünya sinemasında verdiği en ses getiren örneklerinden biri. Televizyonun insanlık üzerinde kurduğu büyülü hakimiyeti yansıtan, en iyi film Oscar’ını kazanan ve anında kült mertebesine ulaşan filmin konusu, dünyanın en yoksul insanlarının yaşadığı Hindistan'da geçen bir "milyonerlik" öyküsü üzerine kurulu. Kenar mahallelerde büyümüş bir Mumbai çocuğu, “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasının Hindistan versiyonuna katılır. Hile yapma şüphesiyle tutuklanır ve soruşturma sırasında geçmiş hayatında yaşadığı olaylar, yanıtları neden bildiğini açıklar.

Duvak (The Painted Veil) – 18 Mart Cuma - Saat: 21:30

Cuma gecesi ekranlara gelecek filmde İngiltere doğumlu aktris Naomi Watts’a, Edward Norton eşlik ediyor. Filmin öyküsü, Küçük bir Çin köyünde kolera salgını ile savaşan bir doktorun, bir yandan da evliliğindeki sorunlarla yüzleşmesi üzerine kurulu.

Aşka Yükseliş (3 Meters Above The Sky) – 21 Mart Pazartesi - Saat: 14:10 

21 Mart Pazartesi ekranlara gelecek film Aşka Yükseliş. Aşkın sınır tanımazlığını konu alan filmin öyküsü, sosyal sınıf farklarına bakmadan birbirlerine aşık olan seçkin sınıftan bir kadın ile hiçbir şeyi önemsemeyen bir adamın sevgisini anlatıyor.

Yorumlar (0)