Afara, sezonun son bölümünde renkli anlara sahne oldu

TV 11.06.2022, 11:12 11.06.2022, 12:31
Afara, sezonun son bölümünde renkli anlara sahne oldu

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın yaptığı, Uğur Aslan’ın keyifli sohbeti ve yorumladığı birbirinden güzel şarkılarla ekrana gelen programı “Afara”, yayınlanan sezon finaliyle dün gece izleyicisiyle buluştu.

Uğur Aslan, izleyicisinin karşısına seslendirdiği “Halkalı Şeker” şarkısıyla çıktı. Afara’nın sezon finali konukları, takdire şayan oyunculuğu ve seslendirdiği şarkılar ile adından söz ettiren Deniz Tansel Öngel, başarılı oyuncu Şebnem Dönmez ve Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Berkay oldu.

Doyasıya eğlence ve samimi bir sohbetin yer aldığı Afara, sezonun son bölümünde renkli anlara sahne oldu. Uğur Aslan, Deniz Tansel Öngel, Berkay ve Şebnem Dönmez programın ilerleyen dakikalarında bir Barış Manço klasiği olan “Gibi Gibi” şarkısını birlikte seslendirdi.

Afara’nın sezon finaline ise başarılı oyuncu Deniz Tansel Öngel’in ud, flüt ve bağlama çaldığı anlar damga vurdu. Uğur Aslan’ın heybesinden çıkardığı her enstrümanı çalan Deniz Tansel Öngel, bağlama çalarak seslendirdiği “Dostum Dostum” türküsüyle sevenlerine müzik ziyafeti sundu.

Yorumlar (0)