Ağustos ayında Prime Video Türkiye içerikleri neler?

TV 28.07.2023, 15:26 28.07.2023, 15:42
Ağustos ayında Prime Video Türkiye içerikleri neler?

Ağustos ayında Prime Video Türkiye’de gösterime girecek popüler yapımlar arasında 'The Horror of Dolores Roach', 'The Summer I Turned Pretty', 'Good Omens', 'Shotgun Wedding', 'Big Bang Theory' ve 'Guy Ritchie’s The Covenant' yer alıyor.

Amazon Prime Video Türkiye’de Ağustos ayında Amazon Prime üyeleriyle buluşacak tüm yeni yapımlar, Türkçe altyazı seçeneği ile sunuluyor.

The Horror of Dolores Roach 

7 Temmuz 2023

Dolores Roach (Justina Machado), 16 yıllık haksız hapis cezasının ardından, kentsel dönüşümün hakim olduğu, yeniden yapılandırılmış Washington Heights'a geri döner. Eski dostu Luis ile yeniden bir araya gelen Dolores, Luis’in empanada dükkanının bodrum katına sığınır ve burada masöz olarak çalışmaya başlar. Ancak, olağanüstü masaj becerileriyle “Sihirli Eller” olarak tanınan becerikli Dolores’in, dönüştürülen Washington Heights’ta hissettiği güvenlik duygusu tehlikeye girer ve koşullara dayanmak için daha önceden düşünülmemiş önlemlere başvurmak zorunda kalır. 

Washington Heights‘ta geçen dizi, romantizm, ihanet, kentsel dönüşümün etkileri ve rekabetçi bir ortamda hayatta kalma mücadelesinin karanlık bir şehirde geçen öyküsünü anlatıyor. 

The Summer I Turned Pretty

14 Temmuz 2023 

Eskiden Cousins Beach’e dönmeyi sabırsızlıkla bekleyen Belly, şimdi Conrad ve Jeremiah’ın onun kalbini kazanmak için mücadele etmesi ve Susannah’nın kanserinin nüksetmesi nedeniyle yaz mevsiminin artık eskisi gibi olacağından emin değil. Beklenmedik bir ziyaretçi Susannah’nın çok sevdiği evinin geleceğini tehdit ettiğinde Belly ekibi toplamak ve bir yandan da kalbinin kime ait olduğuna kesin olarak karar vermek zorunda kalıyor.

Good Omens

28 Temmuz 2023 

Terry Pratchett ve Neil Gaiman'ın uluslararası çok satan romanına dayanan 'Good Omens', nadir kitap satıcısı olan titiz melek Aziraphale (Michael Sheen) ile hızlı yaşayan iblis Crowley (David Tennant) arasındaki dostluğa ışık tutmak için orijinal kitabın ötesine uzanan hikayelere yer veriyor. 

Shotgun Wedding

4 Ağustos 2023

" Shotgun Wedding", Darcy (Jennifer Lopez) ve Tom’un (Josh Duhamel), düğünleri için ailelerini bir araya getirmesiyle başlar. Çiftin evliliğe dair korkularının yanı sıra parti konuklarının rehin alınmasıyla yalnızca düğünleri değil, herkesin hayatı tehlikeye girer. 

Big Bang Theory

4 Ağustos 2023

 MIT doktorası yapan iki üstün zekalı ev arkadaşı; deneysel fizikçi Leonard Hofstadter (Johnny Galecki) ve teorik fizikçi Sheldon Cooper'ın (Jim Parsons) hayatı, garson Penny'nin (Kaley Christine Cuoco) karşı dairelerine taşınmasıyla tamamen değişir. Leonard, Sheldon ve tuhaf iş arkadaşları Howard Wolowitz ve Rajesh Koothrappali'nin bilime ve bilimkurguya olan ilgileri ve üstün zekaları, Penny'nin sosyal beceriyle yan yana gelince laboratuvar dışındaki hayata dair ne kadar az şey bildiklerini fark ederler.

Guy Ritchie’s The Covenant 

25 Ağustos 2023

Afganistan'daki savaş sırasında yerli bir tercüman, zorlu bir bölgede yaralı bir çavuşu taşımak için kendi hayatını tehlikeye atar.

Yorumlar (0)