atv yeni yılın ilk ayını birincilikle bitirdi!

TV 02.02.2022, 14:44 03.02.2022, 13:19
atv yeni yılın ilk ayını birincilikle bitirdi!

atv, 2021 yılını da birincilikle bitirerek Türkiye’nin en çok izlenen televizyon kanalı olma ünvanını son 6 yıldır elinden bırakmıyor. Kantar Medya’dan alınan verilere göre 2021 yılında aldığı izlenme oranlarıyla birinci olan atv 2022 yılına da birincilikle başladı.

Reyting rekorları kıran dizi ve programlarıyla yılların birincisi olan atv, ocak ayında Tüm Gün – Tüm Kişiler ve 20+ ABC1 kategorilerinde aldığı izlenme oranlarıyla birinci oldu.

Kaliteden ödün vermeden zirvede kalan atv, en çok izlenen kanal olma unvanını bu yıl da taşımaya devam ediyor. atv’yi ilgiyle takip edilen, sabah kuşağının reyting rekorları kıran ve milyonları ekrana kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert, hafta içi her gün 5 çiftin en iyisi olmak için kıyasıya yarıştığı izleyicilerin hem yemeğe hem de sohbete doyduğu Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane, gönüllere taht kuran program Esra Erol’da, gündemin nabzını tutan haber programları atv Ana Haber Bülteni, atv Gün Ortası, Kahvaltı Haberleri, atv’de Hafta Sonu, dünyanın en çok kazandıran ve izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, samimi ve hoş sohbetiyle izleyenlerin gönlünü fetheden Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programları, atv ekranının sevilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detaya yer veren Dizi TV, izleyicinin beğeniyle takip ettiği dizilerden Antakya'nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe'nin yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alan Kalp Yarası; düşmanına esir olan Akkız ile babasının sarayında ezilen çolak ve topal han oğlu Batuga’nın destanlara yaraşır hikayesini anlatan Destan; zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını yazdıran bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikâyesi olan Kuruluş Osman; aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Bir Zamanlar Çukurova; hiç beklemedikleri bir anda hem anne hem de babasız kalan 4 kardeşin kalplere dokunan sıcacık hikayesini ekrana taşıyan Kardeşlerim, Osman Sınav imzalı atv'nin yeni dizisi Yalnız Kurt atv’yi birinciliğe taşıdı.

Yorumlar (0)