Bünyamin Sürmeli CNN Türk’ten neden ayrıldı?

TV 10.02.2021, 17:20 10.02.2021, 19:00
Bünyamin Sürmeli CNN Türk’ten neden ayrıldı?

21 yıldır CNN Türk ekranlarında hava durumu programları yapan Meteoroloji Mühendisi Bünyamin Sürmeli, Twitter hesabında dün paylaştığı "Allahaısmarladık CNN Türk" sözleriyle kanala veda etti.

Sürmeli'nin bundan sonraki adresinin Haber Global olacağı duyuruldu. Sürmeli Haber Global’e katılmasıyla ilgili olarak “Haber Global enerjisi çok yüksek bir kanal, ben de 21 yıldır hiç durmadan aynı heyecanla havayla, doğayla, iklimle ilgili projeler üretmeye devam ediyorum. Bu nedenle doğru hareketle Haber Global ailesine katıldığım için çok mutluyum. Son teknoloji hava durumu bültenleri, yeni belgeseller ve programlar için herkes Haber Global ekranlarında olsun” dedi.

Medyaradar'da yer alan kulis haberine göre CNN Türk’te 21 yıl 3 ay meteoroloji mühendisi ve hava durumu sunucusu görevi ile ekrana gelen Bünyamin Sürmeli’nin ayrılığının ardında Yemek Sepeti reklamı yatıyor. 

Haberde Sürmeli'nin reklamla da olsa rakip kanallarda görünmesinin yönetimi rahatsız ettiği ve reklam için izin almamasının da rahatsızlık yarattığı ifade edildi. 

Yorumlar (0)
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
En şık dizi karakteri hangisi?
En şık dizi karakteri hangisi?