Çok Güzel Hareketler 2'de bu akşam neler var?

TV 15.05.2021, 16:23 17.05.2021, 08:38
Çok Güzel Hareketler 2'de bu akşam neler var?

Kanal D’nin pazar akşamları kahkahalarla izlenen programı Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2”nin bu hafta ekrana gelecek bölümünün skeçleri yine birbirinden iddialı.

Belgesel kuşağımızın bu haftaki konusu, yasaklar; sokağa çıkma yasağına uymayanların ilk durağı kontrol noktaları olur.

Orhan yazlık almak için bankadan kredi çeker. Fakat krediyi coinlere yatırır ama coin sahibinin kaçması üzerine bütün parayı kaybeder. Orhan’ın arkadaşı Mithat’ın eve para dolu çanta ile gelmesi üzerine ortalık karışır.

Yasaklardan dolayı yurttan çıkamayan gençlerimiz ders çalışmaya karar verir. Ahmet de biraz uyuyup ders çalışmaya karar verir. Fakat rüyasında 2050 yılında olduklarını hala öğrenci ve pandeminin devam ettiğini gören Ahmet’in rüyası kahkahalar yaratacak.

Baba Günay’ın hiçbir şeyi önemsememesi aile içerisinde gerginlik yaratır. Bu duruma artık dayanamayan eşi Suzan evi terk etmek ister. Günay ailesinin evden gitmemesi için neden bu şekilde davrandığını açıklamak zorunda kalır.

İsmet kız arkadaşına sürpriz yapacaktır. Bunu öğrenen kız arkadaşı İsmet’e öyle bir sürpriz yapar ki İsmet ava giderken avlanır. Cengiz arkadaşı Birkan’dan borç ister. Birkan borç vermek istemez. Cengiz sonunda Birkan’ı ikna eder. Cengiz’in ne için borç istediği herkesi çok şaşırtacaktır.

Yorumlar (0)
20°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!