Çok Güzel Hareketler 2, kahkahaya boğacak

TV 17.03.2024, 00:25
Çok Güzel Hareketler 2, kahkahaya boğacak

Birbirinden eğlenceli skeçleriyle milyonların takip ettiği Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle bu akşam Star’da.

Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği, ekranların en sevilen komedi programı Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölümüyle yine izleyenleri kahkaya boğacak.

5 yeni skeçle ekrana gelecek olan 168. bölümün skeçleri şöyle: Taşköyün Delisi, Arkadaşım Hırsız, III. Serkan, Büşra ve Bıyık Problem.

Bir zamanlar Taş Devri'nde bir kişi İngilizce konuşmayı keşfettiğinde, diğerleri onun delirdiğini düşünür. Yabaduba taş devrini terk edip dünyayı keşfetmeye çıkar.

Yavuz ve Behçet bir eve hırsızlık için girerler. Ancak ev sahibi gelince saklanmak zorunda kaldılar. Yakalanınca birbirlerini tanırlar ve liseden arkadaş olduklarını fark ederler. Eve gelen polislere kadar hepsi lise arkadaşı oldukları ortaya çıkar.

Aslı ve Erden yedinci aylarını kutlayacaklardı. Sürekli yanlarında olan Serkan'a biraz yalnız kalmak istediklerini söylerler. Fakat Serkan gittikten sonra muhabbet bile edemezler. İlişkilerine tekrar Serkan’ı dahil etme çabaları kahkahalar yaratacak.

Aile bireylerine gelen mesajlar herkesi endişelendirir. Tüm yaptıklarının bilindiğini düşünen aile bireyleri, mesajların kimden geldiğini öğrenmeye çalışırlar. Mesajları annelerinin attığını öğrendiklerinde herkes rahatlar.

Emre, bıyığını kesip kesmemek konusunda tereddüt yaşadığında bir psikologa gitmeye karar verir. Psikolog, bilinç altında kimlerin olduğunu sorması üzerine, Acun, anne babası, en yakın arkadaşı ve hayranları gibi isimler ortaya çıkar. Emre'nin bıyık problemi herkesi şaşırttı.

Yeni sezonda tazelenmiş enerjileri, kahkaha dolu skeçleriyle Çok Güzel Hareketler 2, bu akşam Star’da!

Yorumlar (0)