Dünya yıldızları FilmBox ekran prömiyerleriyle evlere konuk oluyor

TV 09.11.2022, 09:51 09.11.2022, 17:20
Dünya yıldızları FilmBox ekran prömiyerleriyle evlere konuk oluyor

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema filmleriyle ekranlara heyecan ve eğlence katıyor. 

Jennifer Garner, Julianne Moore, Winona Ryder, Chadwick Boseman, Kevin Costner, Richard Gere gibi dünyaca ünlü Hollywood yıldızları, iyi filmlerin adresi FilmBox ekranlarında, Kasım ayında 3 prömiyeri ile ekranlarımıza, evlerimize misafir olacaklar.

Karar Günü (Draft Day) – 11 Kasım Cuma - Saat: 19:40

Hollywood efsanesi Kevin Costner’I, Alias dizisi ile hayatlarımıza giren güzel aktris Jennifer Garner ve erken yaşta kaybının hayranlarını yasa boğduğu Marvel sinema evreninin ölümsüz Kara Panteri Chadwick Boseman ile buluşturan filmin öyküsü, Amerikan Futbol Ligi (NFL) hayalleri üzerine kurulu. NFL’de Draft günü ve Genel Menajer Sonny Weaver, bir numaralı seçim için takas yapıp, takımını yeniden inşa etme fırsatı elde ediyor. NFL hayalleriyle yanıp tutuşan gençler ise hayatlarını değiştirecek bugün de neleri feda etmeye istekli olduklarına karar vermeliler.

Kutup Yıldızı (Wonderstruck) – 13 Kasım Cumartesi - Saat: 21:30

Julianne Moore’un başrolü üstlendiği film, yaşamları arasında elli yıl olan iki çocuğun öyküsünü anlatıyor. 1927'de Rose, karalama defterinde hayatını anlattığı aktrisi ararken, 1977 yılında Ben, babasını bulmak için evden kaçıyor.

New York'ta Sonbahar (Autumn in New York) – 14 Kasım Pazar - Saat: 19:45

Beyazperdeye yansıdığı ilk anda bir modern klasik kimliği kazanan bu aşk öyküsü, Richard Gere ve Winona Ryder’ı bir araya getiriyor. Kasım ayında farklı bir sihir kazanan New York, yaşlanmakta olan bir çapkının, ölümcül bir hastalığı olan genç ve güzel bir kadına aşkına tanıklık ediyor.

Yorumlar (0)