Ekranın komedi klasiği Show TV'de

TV 03.07.2020, 03:30 03.07.2020, 09:35
Ekranın komedi klasiği Show TV'de

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. 

İşte kahkaha dolu skeçlerden konu başlıkları: 

Pandemi zamanında düğünler nasıl yapılıyor? Burcu ve Kazım’ın düğünleri hayal ettikleri gibi geçiyor mu? Yeni normal düğünde eskiye göre ne gibi değişiklikler olmuş olabilir? Hırsızlık olayını çözmek için olay yerine gelen Amerikan polisleri Haykıl ile Şaykıl suçluyu yakalayabilecekler mi? Yaptıkları gösterişlerden olayı çözmeyi unutan ikili çevrelerinden nasıl tepki görecekler?

Arınma kampında biraz sakinleşmek için gelen Patroniçe Naime bu sefer gözüne kimi kestirecek? Naime, arınma kampına gelen diğer kadınlarla hangi konularda anlaşamayacak? Birbirlerine tamamen zıt ev arkadaşları bu sefer aradıkları ilişkiyi bulabilecekler mi? Kızlarla her şey yolunda giderken koronavirüsüne takılan ikiliyi nasıl bir gün bekliyor olabilir?

Yıllardır alışveriş yaptığı mahalle esnafını mobil aplikasyona terk eden Mesut, çevre esnafı tarafından nasıl tepki görecek? Esnaflar Mesut’un zor gününde yanında olacaklar mı? Karantina sürecinin bitmesini fırsat bilen kahvehane ekibi Şile’de huzurlu bir şekilde pikniklerini yapabilecekler mi? Mangalın kokusunu alan Yalayut İsmail, ekip için pikniği ne kadar zorlaştırabilir?

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de...

Yorumlar (0)