En baba Ferdi Tayfur şarkıları

TV 18.07.2021, 21:17 22.07.2021, 10:41
En baba Ferdi Tayfur şarkıları

Müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” bayramın ikinci günü Ferdi Tayfur şarkılarının söylendiği 4’üncü bölümü ile ekrana geliyor.

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in bu bölümünde arabesk müziğin sevilen ismi Ferdi Tayfur’un şarkıları söylendi. Bana Sor, Huzurum Kalmadı, Yaktı Beni, Ben de Özledim, Sabahçı Kahvesi, Çeşme, Fadime’nin Düğünü gibi Ferdi Tayfur’un en güzel şarkıları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

“Şarkılar Bizi Söyler”in konuğu olan Taksim Trio’nun bağlama virtüözü İsmail Tunçbilek, renkli sohbetiyle stüdyoyu kahkahaya boğdu. Birbirinden komik esprileri ve sohbetiyle sazı eline alan İsmail Tunçbilek, saz arkadaşı Hüsnü Şenlendirici’yi nasıl terletti?

Ferdi Tayfur’un kızı ünlü şarkıcı Tuğçe Tayfur, Arabesk müziğin sevilen sesi Serkan Kaya, Türk Pop Müziği’nin güçlü yorumcusu Serdar Ortaç, Taksim Trio ve usta şair Ahmet Selçuk İlkan da “Şarkılar Bizi Söyler”in konuğu oldu. Unutulmaz Ferdi Tayfur şarkılarını söyleyen Tuğçe Tayfur, Serkan Kaya ve Serdar Ortaç Ferdi Tayfur’a dair anılarını da anlattılar. Ahmet Selçuk İlkan şiirleri, Taksim Trio ise enstrümantal müzikleriyle geceye renk kattılar.

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söylendiği müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” 21 Temmuz Çarşamba akşamı Kanal D’de...

Yorumlar (0)
26°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?