Erkan Can’ın rol aldığı reklam filmine ödül

TV 26.12.2020, 17:03 28.12.2020, 09:19
Erkan Can’ın rol aldığı reklam filmine ödül

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün haziran ayında başlattığı, spor, siyaset ve sanat camiası ve taraftarın desteğiyle kısa sürede çığ gibi büyüyen ‘Bırakmam Seni’ kampanyasının 3. Reklam Filmi’ne Kristal Elma ödülü geldi. Tiyatro ve seslendirme sanatçısı Erkan Can’ın kamera karşısına geçtiği ve diğer iki reklam filminde olduğu gibi kampanyaya destek amaçlı KARPAT Ajans tarafından hazırlanan 3. film, Kristal Elma Ödülleri’nde en iyi reklam metni ödülünü kazandı.

Türkiye’nin ilk spor kulübü Beşiktaş JK, öz değerlerine dönmek ve ekonomik bağımsızlığını kazanmak için başlattığı bağış kampanyasının 3. Reklam filmi olan ve ‘Geriye Beşiktaş kalacak saf ve temiz’ sloganıyla dikkat çeken reklam Kristal Elma Ödülleri’nde en iyi reklam metni ödülüne layık görüldü.

“Ödül Senin’’ gecesinin ikinci canlı yayını olan ve Vodafone Park’ta 9 Eylül 2020’de Beşiktaş JK’nın YouTube kanalından canlı yayınlanan gecede ilk kez gösterilen reklam filminde Erkan Can’a minik bir Beşiktaş taraftarı eşlik etti. “Bırakmam Seni” sloganının ve Beşiktaş’ı Beşiktaş yapan değerlerin, taraftara verdiği öğütlerle aktarıldığı film hem taraftardan hem de izleyicilerden tam not aldı. ‘Geriye sadece Beşiktaş kalacak saf ve temiz’ sözleriyle dikkat çeken film KARPAT Independent Advertising Agency imzası taşıyor. Prodüksiyonunu Shortcut‘ın üstlendiği filmin yönetmenliğini ise Çağrı Ark yaptı.

Yorumlar (0)