Farklı tarzlar "Şarkılar Bizi Söyler"de

TV 13.11.2021, 13:51 15.11.2021, 09:38
Farklı tarzlar "Şarkılar Bizi Söyler"de

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” yeni bölümü ile ekrana geliyor. Programın bu bölümünde, birbirinden farklı müzik tarzlarından en sevilen eserler seslendirilecek, “Karışık Kaset” konseptli programın açılışı “Zalimin Zulmü” şarkısıyla yapılacak.

Şarkılar Bizi Söyler’e, usta oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan şiirleriyle renk katacak. Şiirleriyle geceye damga vuran Erdoğan’ın programın ilk dakikalarında seslendirdiği “Yeni bir sayfada sana bakmak” şiiri herkesi mest edecek. Şarkıların şiirlerle düet yaptığı geceye Yılmaz Erdoğan ve Sibel Can’ın muhteşem düeti damgasını vuracak. Ayrıca, “Etme” şiirinin Hüsnü Şenlendirici’nin klarneti ile buluştuğu dakikalar eşsiz bir dinletiye ev sahipliği yapacak Usta sanatçı, birbirinden çok sevilen şiirlerini seslendirdiği gecede “Candan İleri” isimli türküsündeki yorumuyla da hayranlık uyandıracak.

Programda Yılmaz Erdoğan’a yapılan sürpriz ise herkesi çok şaşırtırken, programda duygu dolu anların da yaşanmasına sebep olacak. Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi Kalben, söylediği şarkıların yanı sıra yaptığı dans şovuyla da görsel bir şölene imza atacak. Başarılı müzisyen, farklı tarzlara yorumladığı eserlerin yanı sıra kendi şarkılarını da seslendirdiği gecede performansıyla bir kez daha büyük beğeni kazanacak.

Yorumlar (0)