Fatih Kısaparmak şarkıları ile müzik şöleni

TV 29.10.2022, 13:14 31.10.2022, 10:17
Fatih Kısaparmak şarkıları ile müzik şöleni

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler’in bu bölümünde, Türk halk müziğinin güçlü yorumcusu, söz yazarı ve bestekarı Fatih Kısaparmak konuk oluyor. “Fatih Kısaparmak Şarkıları” konseptli programın açılışı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak “Onuncu Yıl Marşı” ile yapılacak.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, söz yazarı ve yorumcu Fatih Kısaparmak, sevilen sunucu ve yorumcu Şebnem Kısaparmak ve ünlü çiftin oğulları müzisyen Kaan Kısaparmak olacak. Fatih Kısaparmak ve oğlu Kaan Kısaparmak yeni albümlerinde yer alan şarkılarını ilk kez Şarkılar Bizi Söyler’de seslendirecek.

10 yıl aranın ardından ilk kez yeni albümü, şarkıları ve türküleriyle, Şarkılar Bizi Söyler’e konuk olan Fatih Kısaparmak, programda sevilen eserlerinden “Kilim, Gecenin Kemanı, Olur Mu Böyle Hasan, Bu Adam Benim Babam, Karadut’u’’ seslendirecek. Usta sanatçı seslendirdiği “Beri Gel Karagöz, Yar Gözlerin Yemyeşil” potpurileri ile de eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak.

Yorumlar (0)