"Güldür Güldür Show" bu hafta da kahkaha dolu

TV 16.04.2022, 14:52 16.04.2022, 14:55
"Güldür Güldür Show" bu hafta da kahkaha dolu

Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, 9. sezonu ile Show TV'de... Fenomen eğlence programı yine çok eğlenceli, çok renkli hikâyeleri ve karakterleri ile evlerinizde kahkaha tufanı estirmeye devam ediyor.

Memleketten kalan bir tarlanın satılması üzerine bir anda eline yüklü miktarda para geçen Tufan’ı nasıl bir ikilem bekliyor? Borç batağındaki İbrahim’e destek olmaya söz veren Tufan sözünde duracak mı?

Birbirlerini sonsuz seven Paşa ve Çiçek’i düğün gününde bekleyen sürpriz nedir? Hiç kimsenin mutluluklarını bozamayacağına inanan mutlu çifte nikahta eski eş Jale şoku!

Hayati Hoca’nın sözlü sınavı nasıl geçecek? Öğrenciler, Hayati Hoca’nın karmaşık sorularına doğru cevap vermeyi başarabilecekler mi? Hayati, matematik sözlüsü yapar gibi ailesi ile yaşadığı problemlere çare arıyor olabilir mi?

Yeter’in sunduğu “Travmana Kurban” programına bu hafta arabesk şarkıcıları Mehtap ve Paşa çifti katılıyor. Mehtap gerçekten “acı dolu” sözler yazabilmek için Paşa’ya işkence yapıyor mu?

5 sene boyunca uzayda bir kapsülde uyuyan ve uyanan Astronot Bilal ile ekibini neler bekliyor? Fikri, Mustafa ve Mesut, insanlık için büyük bir keşfe imza atarak yeni yaşanabilecek bir gezegen bulmuş olabilirler mi? Uzaylılar Burcu, Çiçek ve Leman ile ilk temas nasıl geçecek?

Çiçek, biricik evladı Umay’ı kocası, babası ve kayınpederine bırakmakla doğru bir karar verdi mi? Üç erkek, Umay bebeğe bakmakta ne kadar zorlanabilir?

Feridun ailesi ile yıllar sonra ilkokul arkadaşı Mesut’un eşi yeğeninin sünnet düğününe katılıyor. Feridun’un yıllardır ailesinden sakladığı gerçek nedir? Feridun’un gururu yüzünden tüm zenginliğini bırakıp kurduğu yeni hayat ailesini nasıl çileden çıkaracak?

Yorumlar (0)