Güldür Güldür Show'da kahkaha hız kesmiyor

TV 12.03.2022, 12:53 12.03.2022, 15:40
Güldür Güldür Show'da kahkaha hız kesmiyor

Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, 9. sezonu ile Show TV'de... Fenomen eğlence programı yine çok eğlenceli, çok renkli hikâyeleri ve karakterleri ile evlerinizde kahkaha tufanı estirmeye devam ediyor.

Dekan Bilal sosyal medyada fenomen olan hocalarını yeniden derslere dönmeye ikna edebilecek mi? Hayati, İbrahim, Paşa ve Jale derslere neden girmiyor?

Mesut yeni kız arkadaşı dünyalar güzeli model Çiçek’i arkadaşları ile tanıştırma telaşında! Tüm güzelliği ve göz alıcılığının yanında Çiçek’in sorunu ne olabilir?

Kıbrıslı Ozan hayatında ilk defa operaya gidiyor! Ozan deneyimsizlikleri ile camianın önde gelenleri Burcu, Mesut, Kudret ve Reyhan’ı nasıl rahatsız edecek?

Bahadır’ın akıl almaz flört taktikleri işe yarayacak mı? İnternet aracılığı ile tanıştığı tüm kadınları aynı masada toplayan Bahadır’ın taktikleri ve dobralığı işe yarayacak mı?

“İbrahim Başbaş ile Sıhhat Kaç” programında sunucu Yeter ve izleyicileri neler bekliyor? Doktor İbrahim’in bilgileri ve tavsiyelerinde bir yanlışlık olabilir mi?

10 yıl sonra komadan uyanarak yeniden öğretmenliğe dönen Paşa’yı neler bekliyor? 10 sene içinde sınıfta ve öğrencilerinde nasıl bir değişiklik olmuş olabilir?

Sinirli baba Bilal’in aldığı stres topu işe yarayacak mı? Bilal, eşi Mehtap, kızları Jale ile Leman ve oğulları Fikri stres topuna güvenerek itiraf etikleri gerçeklere ne kadar dayanabilecek?

Güldür Güldür Show yeni bölümüyle 12 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Yorumlar (0)