"Güldür Güldür Show" kahkaha vaat ediyor

TV 27.11.2021, 12:42
"Güldür Güldür Show" kahkaha vaat ediyor

Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, 9. sezonu ile Show TV'de... Fenomen eğlence programı yine çok eğlenceli, çok renkli hikayeleri ve karakterleri ile evlerinizde kahkaha tufanı estirmeye devam ediyor.

İşte skeçler: 

Tüm mahalle, jandarma ve ailesi, meyhane çıkışı kaybolan Hayati’nin peşinde! Hayati’yi arayanlar arasına bizzat Hayati’nin kendisi de eklenince arama kurtarma nasıl sonuçlanacak?

Yeter, Çiçek ve Leman, arkadaşları Burcu’ya zor da olsa gerçekleri açıklayabilecek mi? Burcu sevgilisi Mesut tarafından aldatıldığını kabullenebilecek mi? Gerçekleri göremeyen Burcu tüm saflığı ile Mesut’un yalanlarına daha ne kadar inanacak?

Mehtap’ın altın günü başarılı geçecek mi? İyi bir ağırlama olmadan altınların verilmediği bu organizasyonda Mehtap ve kocası Hayati misafirleri memnun edebilecek mi?

Terapist Mehtap’ın geliştirdiği derdini sileyim terapi yöntemi nedir? Gazeteci Ozan bu değişik tedavi yönteminin ayrıntılarını öğrenmek için sahada!

Çoğu zaman İsmail’in bekar evinde soluk alan Paşa, İbrahim ve Mesut, İsmail’in evlenme kararına nasıl tepki verecek? Grup, İsmail’i evlilikten uzak tutmayı başarabilecek mi?

Bilal ile İbrahim’de büyük heyecan! Uygulamadan eşleştikleri Mehtap ve Elmas hayallerindeki eşler olabilir mi? Aradıkları mükemmel eşler yanlış eşleme olabilir mi?

Site yöneticisi Bilal Koçyiğit ve Fikri Usta, bu sefer yasak armut evreninde! Doğan Hayati Bey ve Kumru Çiçek Hanım’la görüşmeye gelen ikiliyi bu sefer nasıl olaylar bekliyor? Fikri ve Bilal’i nasıl entrikalar ve karmaşık ilişkiler yumağı bekliyor?

Güldür Güldür Show yeni bölümüyle 27 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Yorumlar (0)