Güldür Güldür Show kahkaha vadediyor

TV 19.02.2022, 14:18 19.02.2022, 14:24
Güldür Güldür Show kahkaha vadediyor

Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, 9. sezonu ile Show TV'de... Fenomen eğlence programı yine çok eğlenceli, çok renkli hikâyeleri ve karakterleri ile evlerinizde kahkaha tufanı estirmeye devam ediyor.

Feridun ve eşi Yeter sabah erken saatlerde hava daha aydınlanmadan işlerine ulaşmayı ve kızları Mehtap’ı okula bırakmayı başarabilecekler mi? Karanlıkta yollarını bulmakta zorlanan aileyi nasıl bir macera bekliyor?

Bilal ile ev arkadaşı İbrahim, Robenya ülkesine Erasmus öğrencisi olarak gidiyorlar. Partide tanıştıkları kız kardeşler Lemonella ve Jalepeno’nun evlerine ziyaretine giden ikiliyi ne bekliyor? Bu ülkenin kızları göründükleri kadar iyi olmayabilir mi? Bilal ve yoldaşı İbrahim’in yolları bu sefer ayrılacak mı?

Menajer Feridun, bu haftada da yine birbirinden ilginç yetenekleri keşfederek köşeyi dönmek için can çekişiyor. Feridun, yeni filmi için müzisyen arayışındaki Paşa’yı mutlu etmeyi başarabilecek mi? Stüdyoya gelen müzik grubu Burcu ve Ozan, hayallerdeki şarkıları yaratmak için ne kadar uygun?

Doktor adayları Fikri, Burcu ve Elmas’ın ilk acil servis eğitimleri nasıl geçecek? Genç doktor adaylarını hastanenin kıdemli uzman doktoru İsmail gözetiminde nasıl bir eğitim bekliyor? Doktor İsmail’in yıllar içerisinde geliştirdiği teknikler ve yöntemler nedir?

“Derdime Derman Ol’’ programında bu hafta gelini Jale ile anlaşamayan Mehtap damga vuracak. Gelin ve kaynananın anlaşamama nedeni nedir? Arada kalan sunucu Yeter, Mehtap, oğlu Paşa ve gelini Jale arasındaki dengeleri düzeltebilecek mi?

Yönetici Bilal, Fikri Usta ile yepyeni bir maceradalar! 6 aydır site aidatı ödemeyen Mustafa “Baba”nın evinde neler olacak? Mustafa Baba, sağ kolu Ozan, Mesut Hüsnü Komiser, Çiçek Selin Komiser’in de dahil olduğu büyük macerada neler olacak?

Güldür Güldür Show yeni bölümüyle 19 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Yorumlar (0)