Güldür Güldür Show kahkahada hız kesmiyor

TV 16.03.2021, 12:53 16.03.2021, 17:08
Güldür Güldür Show kahkahada hız kesmiyor

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. 

Bu akşam ekrana gelecek skeçler: 

Bilal ve kameramanı Bahadır bu hafta "Belde Belde Anadolu'yu Geziyoruz" adlı program için Belde Belediye Başkanı Hayati’nin daveti ile Belde’yi ziyaret ediyorlar. Bilal, programın konseptine uygun yöresel lezzetlere ulaşabilecek mi? Bilal aradığı yerel dokuları, kültürü ya da insanları bulabilecek mi?

Ozan iki haftadır birlikte olduğu ancak evlenmeyi düşündüğü Yeter ile ailesini tanıştırmaya karar veriyor. Sigortacı Yeter, ailenin sorularını ve meraklarını hangi sigorta paketleri ile giderecek?

Acıların çocuğu Bilal’in kardeşi Mehtap’ın doğum günü kutlaması bu sefer mutlu geçebilecek mi? İlk defa doğum gününü sevinç içerisinde kutlama hazırlıkları yapan Mehtap’ı mutlu bir son bekliyor mu? Bir anda ortaya çıkan acıların çocuğu Bilal, doğum günü partisini dramatik bir Türk filmine çevirmekten kim alıkoyabilecek?

"Gençlerle Kariyer Günleri"nin konuşmacısı Mesut, dinleyici gençleri pozitif etkileyebilecek mi? Dinleyiciler İbrahim, Bahadır, Mustafa, Fikri, Bilal, Yeter, Ozan ve Feridun’u daha verimli ve pozitif çalışmaya motive edebilecek mi?

Naime, kendisini aldatan kocası Hayati’den boşamak için mahkemeye başvuruyor. Tüm delil ve suçlamalara karşın Hayati’nin savunması nasıl olacak? Hayati gerçekten Naime’yi aldatmamış olabilir mi?

Yepyeni bir kozmetik markasının reklam çekiminde neler yaşanacak? Yeter, Çiçek ve Leman arasındaki rekabet nasıl sonuçlanacak? Güzellik her kapıyı açar mı?

Yorumlar (0)
açık
Günün Anketi Tümü
Bir Zamanlar Kıbrıs'ta favori karakterin kim?
Bir Zamanlar Kıbrıs'ta favori karakterin kim?