"Güldür Güldür Show" sezon finali yapıyor

TV 25.06.2022, 10:46 27.06.2022, 09:45
"Güldür Güldür Show" sezon finali yapıyor

Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show 9. sezonu ile Show TV’de... 7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da sürprizlerle ve eğlence dolu bir sezon finali sizleri bekliyor. Kuşum Aydın’ın yanı sıra ekibin hazırladığı daha birçok özel sürprizin yer alacağı Güldür Güldür Show ile doya doya gülmeye hazır olun!

Burcu, İbrahim ve Feridun’un hayranı oldukları ünlü oyuncu Mesut ile tanışmaları nasıl geçecek? Gerçek hayatta Mesut ne kadar farklı biri olabilir?

Fikri’nin, kayınvalidesi Burcu’nun da dahil olduğu aile tatili nasıl geçecek? Hiçbir şeyden memnun olmayan kayınvalide Burcu ile sahilde yer arama macerasında neler olacak?

İmparator Bahadır flört taktikleri vermeye devam ediyor. Mesut, İsmail ve Bilal kız ayarlama taktiklerini öğrenebilecek mi? Erkekler kızlar grubundaki Burcu’yu saf dışı ederek Jale ve Çiçek’e ulaşabilecek mi?

Çapkın koca Hayati, eşi Mehtap’ı neden devamlı aldatmaktadır? Gerçekten Hayati’nin iddia ettiği gibi bu aldatmalardan dış güçler mi sorumlu?

Turkish Bilal sevgilisi Çiçek’e bu sefer kavuşabilecek mi? Çiçek’in karma karışık aile yapısına yakalanmadan Bilal nikah kıyabilecek mi? Birbiri ardına çıkan aile üyelerine rağmen bu evlilik gerçekleşebilecek mi?

Güldür Güldür Show sezon finaliyle 25 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Yorumlar (0)