Güldür Güldür Show yine çok eğlenceli

TV 18.06.2022, 13:14 20.06.2022, 09:36
Güldür Güldür Show yine çok eğlenceli

Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show 9. Sezonu ile Show TV’de... Fenomen eğlence programı çok eğlenceli ve çok renkli hikâyeleri ve karakterleri ile evlerinizde kahkaha tufanı estirmeye devam ediyor. Güldür Güldür Show cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında…

Menajer Feridun, uzun yıllardır yurt dışında bulunan Mehtap’ın miras olarak gelecek nesillere bırakmak istediği yeni türküler için doğru sanatçıyı bulabilecek mi? Bilal, arkadaşı kaşıkçı Mustafa bu iş için ne kadar doru tercihler?

Evi yeni temizlenen Mesut evinin keyfini sürebilecek mi? Titizliği ve evin temizliğine aşırı hassasiyeti olan Mesut ve sakar kız arkadaşını nasıl bir akşam bekliyor? Burcunun annesi Yeter, babası İsmail ve kardeşi Mustafa’nın da gelmesiyle Mesut’un tedirginliği nasıl sonuçlanacak?

Bahadır, arkadaşı Paşa’nın evde kız arkadaşları ders çalışma planı gerçekleşecek mi? Mahalle esnafından Fikri beklenmedik ve gitmek bilmeyen ziyareti nasıl sonuçlanacak?

Hayati, şehirden gelen yeğeni İbrahim’i köye ısındırabilecek mi? İbrahim telefonun çekmediği bir yerde nasıl hayatta kalmayı başarabilecek? İbrahim’in bugüne kadar bildiği tüm gerçekler nasıl değişecek?

Plazada çalışan Elmas, İbrahim, Yeter ve Feridun’un isyan planı nasıl sonuçlanacak? Çalışma arkadaşları aralarında iyi bir iş bölümü yapıp ve koordine olup patronlarına karşı isyan edebilecek mi?

Burcu, Paşa, Jale, Feridun, Mustafa ve Leman’ın akşam buluşması nasıl geçecek? Genelde oldukça sevecen ve kibar mizaçlı Burcu, oyun oynarken nasıl bir değişim geçiriyor?

Dolmuş şoförü Terso Mustafa nasıl herkesi “Haklısın abi’’ kurbanı yapıyor? Yolcu İbrahim nasıl zorlu bir yolculuğa çıkacak? İbrahim, her dediğini tersine çeviren, dolmuşa binen tüm yolcularla arasını bozan Mustafa ile baş edebilecek mi?

Restoran önünde “gel gel‘’ diyerek müşteri toplayan ve işinde de iyi olan Mesut’un yeni rakibi kim? Mesut yeni rakibine alışabilecek mi? Peki bu rakip Mesut’u yenebilecek mi?

Yorumlar (0)