"Herkül: Efsane Başlıyor" bu akşam ekranda olacak

TV 22.05.2021, 15:37
"Herkül: Efsane Başlıyor" bu akşam ekranda olacak

Yönetmenliğini Renny Harlin'in yaptığı Herkül: Efsane Başlıyor bu akşam saat 20.00'de Kanal D ekranında olacak. Kellan Lutz, Scott Adkins, Liam McIntyre gibi isimlerin rol aldığı filmde, milattan önce 1200 yılında, antik Yunan şehirlerinden birindeyiz.

Dünyada yaşayan kraliçelerden biri, Zeus'un cazibesine kapılır ve ondan bir çocuğu olur. Herkül adını verdikleri bu prens için öngörülen kaderde, zalim kralın hanedanlığını sona erdireceği ve şehre düzen getireceği yer almaktadır.

Aradan yıllar geçer, kim olduğunu ve aslen nereden geldiğini bilmeyen Herkül'ün istediği tek şey Girit prensesinin aşkına karşılık vermesidir; ne var ki güzel prensesin daha önce kardeşine söz vermiş olması işleri karıştırır. Herkül tam da bu esnada gerçek kimliği ve kaderiyle yüzleşir.

Artık önünde iki yol vardır. Herkül, ya aşkına sahip çıkıp güzel prensesle şehirden kaçmak ya da daha önce çizilmiş olan kaderini takip edip bir kahraman olmayı seçmek zorundadır. Kahramanlığa giden yol ise yabancıların tahmin edilemez tuzakları ve tanrıların gazabıyla doludur.

Yorumlar (0)
21°
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!