İbrahim Selim ile Quiz Night hem sahalara hem de ekranlara döndü!

TV 02.11.2022, 14:00
İbrahim Selim ile Quiz Night hem sahalara hem de ekranlara döndü!

Bilginin her alanına dokunan, her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan ve biletleri haftalar öncesinde tükenen, eğlence dolu dakikalarıyla izleyenlerin 30 yaratıcı sorunun cevaplarını öğrenip kahkahalar eşliğinde kendini sınayabileceği Zorlu PSM’nin sevilen programı İbrahim Selim ile Quiz Night’ın ilk bölümü Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlandı. 

İlk bölümüyle izleyenleri kahkaha tufanına sürükleyen İbrahim Selim ile Quiz Night, Zorlu PSM touché’nin samimi atmosferinde sezon boyunca düzenlenecek ve eğlenceli soruların bilgi dolu cevaplarını arayacak. İlk bölümünde ikonik Tarkan kliplerinden, rönesans tabloları ve Rocky filmlerine kadar yarışmacıları geniş bir yelpazeden sorularla sınayan İbrahim Selim ile Quiz Night, seyircilere çok eğlenceli bir gece yaşattı.

Sezon boyunca gerçekleşecek yarışmada, yarışmacılar İbrahim Selim’in sahnede kendilerine sorduğu sorulara, verilen süre içinde cevap vermeye çalışıp kazanan ilk üç gruba sürpriz hediyeler verilirken izleyiciler İbrahim Selim ile Quiz Night’a ekip kurarak katılabilecek ve bilgilerini test edebilecekler.

Yorumlar (0)