Onur Tuna, Tuvana Türkay'dan romantik komedi: Ağır Romantik

TV 29.07.2023, 17:17 31.07.2023, 12:54
Onur Tuna, Tuvana Türkay'dan romantik komedi: Ağır Romantik

Yönetmenliğini Deniz Denizciler'in yaptığı, Onur Tuna, Tuvana Türkay, Sermiyan Midyat, Altan Erkekli, Durul Bazan gibi usta oyuncuların yer aldığı 2020 yapımı “Ağır Romantik” bu akşam saat 23.45'te  Show TV’de erkana gelecek.

Aslı üniversiteden henüz mezun olmuş, naif, duygusal ve entelektüel bir kızdır, babası Nejat bey üniversitede arkeoloji profesörü olarak hocalık yaparken, annesi Nermin ise doktorluk yapmaktadır. Tek kız olarak el bebek gül bebek büyütülen, bir dediği iki olmayan Aslı, ilişki konusunda yıllardır hayalindeki beyaz atlı prensi bekler fakat ona kavuşamaz.

Onun için sevgilisi olacak erkek ince ruhlu, romantik, kibar, duygusal, ve tam bir centilmen olmalıdır. Bu rol model aslında babasıdır, babası Nejat bey tam bir romantik adam örneğidir. Sürekli eve çiçekle gelen, mutfağa girip yemek yapan, yıllar geçse de karısına hep aşk dolu gözlerle bakan mükemmel bir eştir. Aslı da babası gibi bir adam hayali ile yıllarca kimse ile birlikte olmaz.

Hep hayallerindeki adamı bekler… Ve yıllar sonra bir gün ansızın Kerem çıkar gelir… Tesadüfen romantik bir anda tanışırlar. İşte o beyaz atlı prens artık gelmiştir. Tarzıyla, tavrıyla tam bir beyefendi, tam bir centilmen, tam bir aşk adamıdır. İnce zevkleri olan, bu romantik adam yalnızca filmlerde görebileceğimiz aşk sahneleri ile Aslı'yı kendine aşık eder… Çok ciddi, seviyeli, aşk dolu bir ilişkiyle devam ederken, evlilik kararı alırlar…

Kerem anne ve babası ile gidip Aslı'yı ister.. Her şey masal gibidir… Fakat madalyonun diğer yüzü farklıdır… Kerem ünlü bir kabadayının oğlu ve yer altı dünyasında söz sahibi, astığım astık, kestiğim kestik bir adamdır. Bu çift karakterli romantik adam, Aslı'nın yanındayken tam bir centilmen, gerçek anlamda evlenilecek bir adam portresi çizer, fakat Aslı'nın yanından ayrıldığı anda tam bir suç makinesi olmaktadır.

Yorumlar (0)