"Şarkılar Bizi Söyler"' bu akşam eğlence vaat ediyor

TV 14.05.2021, 14:31 14.05.2021, 14:51
"Şarkılar Bizi Söyler"' bu akşam eğlence vaat ediyor

Müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler bayramın ikinci günü de izleyicilerine keyifli saatler yaşatmak için ekrana geliyor.

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler’in özel bölümünde Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz ismi Zeki Müren’in şarkıları söylenecek. Kahır Mektubu, Şimdi Uzaklardasın, İnleyen Nameler gibi Zeki Müren’in en sevilen şarkıları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlanacak.

Şarkılar Bizi Söyler’in konuğu olan Cem Yılmaz, renkli sohbetiyle stüdyoyu adeta kahkahaya boğacak. Zeki Müren’in unutulmaz şarkılarına sesiyle hayat veren komedyen, esprileri ve muhteşem sohbetiyle de herkesi gülmekten kırıp geçirecek.

Cem Yılmaz, Sibel Can’ın mimikleriyle Sibel Can şarkıları söyleyecek. Ünlü komedyenin esprilerle süslediği Sibel Can taklidi, geceye renk katacak.

Şarkılar Bizi Söyler’in bir diğer konuğu ise usta oyuncu Zafer Algöz olacak. Algöz, Zeki Müren şarkılarını, sanat güneşinin gözlükleri ve aksesuarlarıyla söyleyerek Zeki Müren’e hayat verecek.

Zeki Müren’in kostümleri Şarkılar Bizi Söyler’in stüdyosunda ışıldayacak. Zeki Müren’in yirmi yıllık tasarımcısı olan ünlü modacı Muzaffer Çaha, sanat güneşinin unutulmaz sahne kostümlerinin hikayesini sunucularımızla paylaşacak.

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söylendiği Kanal D’nin müzik programı Şarkılar Bizi Söyler bayram özel bölümü ile 14 Mayıs Cuma akşamı Kanal D’de...

Yorumlar (0)