"Su Koruyucuları: Okula Dönüş" son 3 bölümüyle Fox'ta

TV 26.08.2023, 17:16
"Su Koruyucuları: Okula Dönüş" son 3 bölümüyle Fox'ta

Yapımını Fabrika Yapım, yapımcılığını Öner Arslanel’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şevki Es’in oturduğu “Su Koruyucuları: ‘Okula Dönüş’” dizisi dün 3 bölümüyle ekrana gelmişti. Toplamda 6 bölüm olarak hazırlanan dizinin diğer bölümleri ise saat 14.30’da FOX’ta izleyicisiyle buluşacak.

Daha önce 23 Nisan’da FOX ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgiyle izlenen “Su Koruyucuları: Geleceğin Beşlisi” filminin devamı olan dizi, gençlere ve ailelerine su kaynaklarının kısıtlı olduğunu ve bu kaynakların korunması gerektiğini anlatıyor.

Türkiye’nin suyunu korumayı misyon edinen Finish iş birliğinde üretilen ve FOX’ta ekranlara gelecek “Su Koruyucuları: “Okula Dönüş” dizisinde; Damla ve arkadaşlarının suyu kurtarmak için atıldıkları maceraların yanı sıra kahramanlarımızı gündelik hayatlarındaki problemler ele alınıyor.

2019’dan bu yana “Yarının Suyu” hareketi kapsamında Kuyucuk Gölü’ne can suyunu kazandıran, ardından “Benim Mirasım Su” söylemiyle Tuz Gölü’nde yaşayan Allı Turnaların geri dönmesi amacıyla yeni adımlar atan Finish, FOX ile hayata geçirdiği bu yeni dizide herkesi suyu korumaya davet ediyor.

Yorumlar (0)