Survivor'da kritik eleme! Kim elendi?

TV 01.07.2020, 09:39 01.07.2020, 17:30
Survivor'da kritik eleme! Kim elendi?

Survivor 2020'nin 123. bölümünde elenen isim geçen haftalarda yapılan toplu sms oylaması sonuçlarına göre belli oldu. Konseyde konuşan Acun llıcalı, "Bu sezon Survivor'daki en kritik eleme oldu" dedi. Eleme adayları olan Nisa, Barış ve Berkan arasında, toplu sms oylamasında en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı.

Sms oylaması sonuçlarına göre Survivor'dan elenen isim Nisa Bölükbaşı oldu. Böylece Nisa'nın 4,5 ay süren Survivor macerası sona erdi. Acun Ilıcalı'nın adını açıkladığı Nisa, gözyaşları içinde veda konuşması yaptı. Nisa, "Berkan ve Barış yarışmaya devam ettiği için çok mutluyum. Hayırlısı olsun. Cemal Can ile başka hayallerimiz vardı. Ama buraya kadarmış. Tabi ki çok üzüldüm" dedi.

Nisa ile veda konuşması yapan Acun Ilıcalı ise "Seni seçtiğimiz zaman Survivor'a enerji dolu, pozitif enerji saçan genç kızı dahil etmek istemiştik. Bunu fazlasıyla bize yaşattın. Survivor bir rengini kaybediyor. Sen hep kibar, nazik ve düşünceliydin. Yeni neslin ihtiyacı olan mesajları vermiş oldun. Benim için hüzünlü bir gündü" dedi.

Yorumlar (0)
24°
açık
Günün Anketi Tümü
Senin favori çiftin hangisi?
Senin favori çiftin hangisi?