"Yılbaşı Gecesi" filminin yeni afişi paylaşıldı

TV 12.12.2022, 17:32
"Yılbaşı Gecesi" filminin yeni afişi paylaşıldı

Yapımını BKM’nin üstlendiği, Gülse Birsel’in özlenen, güçlü ve eğlenceli kaleminin, Ozan Açıktan rejisi ile buluştuğu ‘Yılbaşı Gecesi’ filmi için meraklı bekleyiş sürüyor. The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+’ta 30 Aralık’ta seyirciyle buluşacak filmin hikayesi ve (alfabetik sırayla) Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan Keskin, Şebnem Bozoklu, Zeynep Güngör’den oluşan dev kadrosu şimdiden çok konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde teaser afişi ve fragmanı yayınlanan filmden bu kez de yeni afiş izleyicilerle buluştu.

Film, pandeminin sonlarına yaklaştığını umarak uzun bir zaman sonra tüm sevdikleriyle bir arada Yılbaşı Gecesi’nde buluşmaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahında aldığı tatsız haberle başlar. Günlerdir sevdikleriyle birlikte Yılbaşı Gecesi’ni kutlamayı hayal ederken son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı Didem’in tüm hayallerinin yıkılmasına sebep olur. Ozan pandemi süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni kötü geçirmemesi adına, çareyi sitedeki komşularını kapı kapı gezerek partiye çağırmakta bulur. Birbiriyle asla bir araya gelmemesi gereken insanların yanlışlıkla çağırıldığı bu komşu partisinin neye yol açacağı ve nasıl bir ‘Yılbaşı Gecesi’ geçirecekleri ise büyük bir merak konusudur. 

Başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesiyle seyirciye bol kahkaha vadeden ‘Yılbaşı Gecesi’ filmi 30 Aralık’ta sadece Disney+’da izleyicisiyle buluşacak! 

Yorumlar (0)