Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları

ASTROLOJİ 06.03.2023, 12:10 07.03.2023, 10:05
Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları

06 – 12 Mart haftalık burç yorumlarını detaylı olarak sizin için kaleme aldım. 

Koç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar sağlıkla ilgili konular ön planda ve haftanız da hem işiniz, gücünüz hem çalışma koşulları hem sağlıkla ilgili konulara odaklanarak başlıyor. Salı günü oluşacak dolunay bir işle alakalı konuyu gündeminize yerleştirebilir. Bu dönem yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak çok da kolay olmayacak, hızlı bir modda olabilirsiniz işleri hemen halletmek istiyor olabilirsiniz, beraber çalıştığınız insanların hayatında yaşanacak bir mevzu ya da bir sıkıntı sizin iş alanlarınıza yansıyabilir ama konu ne olursa olsun bu dolunay zamanı işinize gücünüze, gündelik hayatınıza, çalışma koşullarınıza ve sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekebilir. Bağırsak sistemi problemleri aynı zamanda sinir sistemiyle bağlantılı sıkıntılara dikkat edin. Bu aralar gündeminizi çok meşgul tutuyor olabilirsiniz, her şeyden kendinizi soyutlamak istiyor olabilirsiniz yataktan kalkmak size zor geliyor olabilir her şeyi içselleştirdiğiniz bir dönem bu kadar çok etki varsa üzerinizde zaten bu etkilerin sağlığınıza yansımaması mümkün olmayacaktır. Ama sağlığınıza gereken özeni gösteriyorsanız, yeme şeklinizi değiştirdiyseniz ya da depremden almış olduğunuz etkiler sizin üzerinizde çok sıkıntı yarattı ama buradan bir şekilde çıkmayı da başardıysanız bu dolunay zamanı vereceğiniz kararlar önünüzdeki dönemi ilgilendiren kararlar olacak. Satürn’ün Balık burcuna geçmesiyle beraber hayatınızda bir eleme dönemine giriyorsunuz bir bahar temizliği gibi düşünün önünüzdeki 2,5 yıl boyunca gitmesi gerekenler, temizlenmesi gereken önemli konular, maneviyatınızla ilgili konularda atılması gereken önemli adımlar ya da yüzleşmeniz gereken gerçeklikler karşınıza gelebilir. Bu dönem anne tarafınızın akrabaları ya da evliyseniz sevdiğiniz insanın işi ya da sağlığıyla ilgili konularda da bazı zorlanmaların ya da önemli sorumlulukların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu dönem 2,5 yıl boyunca tamamlanırken şunu söyleyebilirsiniz sanki şartlar, koşullar benim elimde değil sanki biri bana dışarıdan bir şey izletiyor da ben bütün bunlara dahil olamıyormuşum gibi hissedebilirsiniz aslında geri planda hayatınızda temizlik yapılıyor bunu unutmayın ve bunu yapacak olan kişi de sizsiniz. Korkularınızın depreştiğini hissettiğiniz an itibariyle kendinizi farklı alanlara vermeyi de ihmal etmeyin.

Güzel haberlere gelelim çalışma koşullarınızı aktifleştirmek istediğiniz alanlarda hafta sonuna doğru olumlu etkiler var. Bu alanda size yardım edecek çok insan olduğunu göreceksiniz. Pazar günüyse hayata bakış açınız esnek ve olayları geniş açıdan algılama şeklinizde yüksek görünüyor. Bu dönem kafanızda para ile ilgili projeler varsa hafta sonuna doğru bu projelerin hızlanması söz konusu olabilir. Kendinizle ilgili düzeltmeniz gereken şeyler var, kendinizi bir görevde gibi hissediyor olabilirsiniz bu dönem içerisinde hafta sonuna doğru halletmeniz gereken konuları ele alacak kendinizi düzeltecek ondan sonra yolunuzda hızlıca ilerleyeceksiniz.

Boğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, haftaya Ay Başak burcundayken giriş yapıyorsunuz çocuğunuz varsa onunla ilgili konular, bekarsanız aşk hayatınızı ilgilendirecek önemli konular gündeminize yerleşirken dolunayı da bu alanlarda yaşayacaksınız. Hem özel hayatınızı hem danışmanlık konularınızı ya da sanatsal ve kreatif işlerinizi iyi organize etmeniz ve bu alanlarda yapılması gerekenlere odaklanmanız gereken bir dönemdesiniz. Sosyal çevrelere girip çıkıyorsanız çeşitli insanlarla bir araya geliyorsanız bu dönemde karşılaştığınız insanlar sizi yeni birileriyle tanıştırabilir, özel hayatınızda bazı hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Diğer taraftan en fazla iniş çıkışları yine özel hayatınızda ve çocuklarınızla ilgili konularda yaşama ihtimaliniz yüksek görünüyor.

Satürn’ün Balık burcuna geçişiyle beraber salı gününden sonraki dönem 2,5 yıl boyunca sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızı gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönemde bazı arkadaşlarınızla yollarınız ayrılabilir bazı arkadaşlarınızla aranıza mesafeler koyabilirsiniz ya da dahil olduğunuz gruplar, dernekler, partiler buralarda bazı gerçekliklerle karşılaşmaktan kaynaklı olarak eskisinden daha farklı davranmak ya da farklı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bu alanlarda önemli gerçekliklerle karşılaşacaksınız ve yumuşak olduğunuz suiistimal edildiğiniz noktalar varsa bunları görmek sizde ilk etapta şok etkisi yaratabilir ama sonradan bu düzenlemeler derinleştikçe hayatınızı da kontrol altına alacaksınız.

Hafta sonuna doğru kadın-erkek ilişkileriniz daha anlamlı olmaya başlayacak. Para ile ilgili konularda daha güzel adımlar devreye girerken aynı zamanda katılacağınız aktivite ya da bir organizasyon varsa ya da dış ortamlarda insanlarla bir araya gelecekseniz bu noktalarda hayatı daha rahat ve esnek okuma şansınız da yüksek.

İkizler Burcu:

İkizler ve yükselen İkizler ev, aile ve yuva alanlarınız önemli olacak bu hafta genelinde. Hem burada bir dolunay yaşayacaksınız hem haftaya da Ay Başak burcunda ailevi konulara odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Bu dönem iş hayatınız çalışma koşullarınız daha fazla göz önünde olduğunuz ortamlar önem kazanırken tam da bu dolunay zamanı evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla kendinizi vermeniz gerekebilir. Bu alanlarda önemli bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Yine ev ortamınızda bazı aksiliklere, gerginliklere açık olmanız gerekebilir. Kazalara karşı bu dönem dikkatli olun. Ev ortamlarınızda hızlı hareket etmekten ötürü kavgalardan, sürtüşmelerden kaynaklı bazı gerginlikler bazı olaylar devrede olabilir. Evinizin güvenliğini ihmal etmemeniz gereken bir dönem özellikle kapıyı, pencereyi açık bırakıyorsanız bu konulara da lütfen dikkat edin. Aile hayatınızda verilmesi gereken önemli bir karar bu dolunay zamanı gündeminize yerleşecek. Baba tarafınızın olayları ve konularıyla daha fazla ilgili olacaksınız. Mesela babanızın kariyeri ya da iş hayatı ile ilgili olaylar bu dönem sizin de sinirlerinizi fazlasıyla gerebilir.

Satürn Balık burcuna geçiyor salı günü kariyer ve meslek hayatınızda önemli bir 2,5 yıllık döngüye merhaba diyorsunuz. İş hayatınızda sizi mutlu edenler ne? gerçek işiniz bu mu? ya da bir işten ne bekliyorsunuz kariyeriniz doğru bir şekilde şekilleniyor mu? ya da bundan 7 yıl önce nasıl adımlar attınız şimdi bu adımlarınızın sonuçları neler işte bütün bunları fark edeceğiniz bazı gerçekliklerle yüzleşeceğiniz bir döngü başlıyor. Bu dönem bazı sorumluluklar sizi fazlasıyla yorarken annenizle olan bağlantılarınıza da dikkat etmeniz gerekebilir ama unutmayın ki burada çok önemli bilgiler sizi bekliyor. 7 yıl önce olumlu şeyler başlattıysanız ve bu süreçte gerçekten çabalayıp uğraştıysanız bu işlerin mükafatını ve karşılığını da almanız söz konusu olabilir ama Satürn buraya geçer geçmez iş hayatınızda bazı sallanmalar gündeme geldiyse burada düzeltmeniz gereken konuların olduğunu da çok net görebilirsiniz.

Perşembe ve cuma günleri hayat çok daha keyifli akarken cumartesi günü kadın-erkek ikili ilişkilerde gayet olumlu ve güzel etkileşimler devrede olacak. Özellikle gireceğiniz ortamlarda tanışacağınız bir insan dikkatinizi çekebilir ya da sevdiğiniz insanla kalabalık ortamlarda vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü sosyal çevrenizde önemli bir konu ya da mevzuyu ele almak önemli olacak ve burada da önemli bir göreviniz varmış gibi hissedeceksiniz. Bir sosyal sorumluluk projesi başlatabilirsiniz ya da bulunduğunuz çevrelerde işin başını çekebilirsiniz ama bunu yaptıktan sonraki süreç sizi fazlasıyla ferahlatacak.


Yengeç Burcu:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, haftaya iletişimsel işlerinizle ve yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylarla giriş yapıyorsunuz. Dolunayı da bu alanlardan yaşayacaksınız. Salı günü gerçekleşecek dolunay yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylara algınızı çevirmenize neden olacak. Hassas birkaç gün geçirme potansiyeliniz yüksek. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde verimli olma, metodik olma, sorunları çözme enerjisiyle hareket etmek isteyebilirsiniz ama bu da aşırı eleştirel yaklaşımları karşınıza getirebilir ya da karşı tarafı fazla eleştirebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla bu dönem kavga etme potansiyeliniz ya da onların hayatında yaşanacak bazı düzensizlikler sıkıntı ve problemlere vereceğiniz tepkiler yüksek olabilir. Sosyal medyayı kullanıyorsanız bu dönem bazı insanlarla kavga etmemeye sürtüşme içerisine girmemeye ekstra özen gösterin. Arkanızdan dönen bir sürü olay olabilir bu dinamikler sizi fazlasıyla yormuş da olabilir ama çok az bir zaman kaldı, bu dönemi mümkün olduğunca sakin geçirmeye çalışın, dilinize, üslubunuza dikkat edin, yanlış anlaşılmalara da meyilli olacaksınız.

Satürn’ün Balık burcuna geçmesiyle beraber hem gelecek planlarınız hem ticari faaliyetler, hukuki adımlar yurtdışı bağlantılı işler, yabancı eğitim, uzak yerler bu alanlarda bazı gerçekliklerle yüzleşmeniz gerekiyor ve bu gerçeklikleri çok net bir şekilde algılamaya başlıyorsunuz. Bir eğitimin sorumluluğu üzerinize binebilir ya da seyahatle ilgili bir konuda aslında şimdiye kadar yanlış adımlar attığınızı görebilirsiniz. Uzaktaki akrabalarınız, evliyseniz eşinizin kardeşleri ya da yakın çevresiyle ilgili olaylar Satürn’ün size göstereceği önemli konular. Önünüzdeki 2,5 yıl boyunca Satürn bu alanlarda size neyi isteyip neyi istemediğinizi, hangi noktalarda olduğunuzu, doğru adım atıp atmadığınızı gösterecek ama Satürn’ün geçişi aynı zamanda size yarayacak.

Perşembe ve cuma günleri ev, aile ve yuva ile ilgili konular önem kazanırken hafta sonu biraz daha rahatlama arzusunda olabilirsiniz bu dönem bunu hiç yapamıyorsunuz. Cumartesi günü göz önünde olacağınız ortamlarda keyfiniz yüksek olacak, pazar günü ise kariyer ve iş hayatınızla ilgili konularda görevinizin ne olduğunu çok net göreceksiniz. Sağlık ve işle ilgili konularda meslekle alakalı alanlarda önemli bazı şifalanmalar gündeme gelebilir. İş hayatınızda atılacak adımlara pazar günü itibariyle artık ne kadar odaklı olduğunuzu görebilirsiniz.

Aslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar hemen bu hafta para ile ilgili konular gündeminize yerleşebilir ve salı günü oluşacak dolunay da para evinizde gerçekleşiyor. Para ile ilgili mevzularla daha fazla ilgili olacaksınız. Cebinize giren para, bunun hesabı, yatırımlarınızla ilgili konular ya da bir yere yardım yapılıyorsa bu yardımlarla ilgili yapılması gerekenler bu dolunayın ana konularını oluşturabilir ama arkadaşlarınızı da bir anlamda organize etmek ya da beklediğiniz bir para varsa bu yerlerden paranın gelmemesi gibi etkilere karşı da sinirli, agresif tavırlar içerisine girmeniz söz konusu olabilir. Bazı organizasyonlarda sorunlar, kavgalar, mücadeleler devreye girerken parayla alakalı konularda sinirlerinize hâkim olmaya özen gösterin. Satürn Balık burcuna geçiyor önünüzdeki 2,5 yıl boyunca ortak, müşterek para alanlarınızda ilerleyecek. İlişkiler alanınızdan artık çıktı birazcık daha rahatlayacaksınız ama bu sefer eşinizin ya da partnerinizin para alanlarına girecek. Maddi konularda gerçekliklerle yüzleşeceğiniz bir dönem içerisine gireceksiniz. 2012 yılından bu yana parayı çok rahat kullandıysanız çok rahat harcadıysanız ya da başka insanlara çok rahat yardımlarda bulunduysanız şimdi Satürn’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber yaz dönemleri de dahil olmak üzere bu etkiyi üzerinizde hissetmeye başlayacak ve hayatınızın bir anlamda değiştiğini çok net göreceksiniz. Para ile ilgili konularda dikkatli adımlar atmanız gerekliliğini de hissedeceksiniz. Bu dönem öyle bir dönem olacak ki 2,5 yıl boyunca aslında kimseye kefil olmamak, borç almamak ya da borç vermemek önemli olmalı o yüzden dikkatli adımlarla ilerleyin.

Pazartesi ve salı günleri para ile ilgili konular, çarşamba akşam saatleri itibariyle perşembe ve cuma günleri daha kısa vadeli planlar yakın çevrenizle beraber yapılacak olan işler kısa geziler gündeme gelirken cumartesi ve pazar günleri daha çok kendi halinizde ve evinizde dinlenmek eviniz için bir şeyler yapmak ya da ev ziyaretlerinde bulunmak isteyebilirsiniz. Kadın-erkek herkesin dikkatini çektiğiniz bir dönemdesiniz. Eğitimle ilgili konular öğrenciyseniz seyahatlerle ilgili alanlarda yapacağınız planlar bu hafta sonuna doğru çok daha rahat çalışacak ama geleceğe yönelik önemli misyonunuz olduğunu düşünüyorsunuz bazı konularda bu misyonun ne olduğunu da çok net göreceğiniz bir hafta sonu geçireceksiniz. Çocuğunuz varsa onun hayatındaki açılımlar sizin hayatınızı da etkileyebilir. Önce kendinizi şifalandıracak sonra başkalarına yardım edeceksiniz.

Başak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak, önemli haberler alarak giriş yapacaksınız. Kaldı ki sizin burcunuzda 7 Mart’ta bir de dolunay var. Bu dolunay vereceğiniz önemli kararlar hayatınızı ilgilendiren önemli adımlar anlamında önemli dolunaylardan bir tanesi. Sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. İş hayatınızda, mesleğinizde, toplum önünde önemli girişimleriniz olabilir ve bu dönemde bu girişimler sizi fazlasıyla hassas ve tedirgin aynı zamanda kavgacı, agresif kılabilir o yüzden bu dolunay zamanı duyacağınız, alacağınız haberler karşısında mümkün olduğunca dikkatli olmaya ve kendi sağlığınızı korumaya yönelik adım atmaya özen gösterin. Çünkü Ay Başak’ta sizin burcunuzda gerçekleşiyor, sağlıkla ilgili konu ve olaylar önemli olacak. Özellikle deprem bölgesindeyseniz sağlığınıza gereken özeni de göstermeye çalışın. Sinir sistemi, bağırsak sindirim sistemi problemleri bu dönem öne çıkabilir.

Diğer taraftan Satürn Balık burcuna geçiyor önünüzdeki 2,5 yıl boyunca ikili ilişkiler özel hayatınıza dair vereceğiniz önemli kararlar, önemli sorumluluklarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Burası sadece özel hayatınız değil aynı zamanda ortaklı işler, iş birlikleri, diğer insanlarla girişilecek her tür işi de taşınma ile ilgili konuları, hukuki alanı yansıtabilir o yüzden Satürn’ün burada hareket ediyor olması karşı tarafla aranıza bir mesafe koymanıza, ortaklı işlerinizde ortağınızın hayatındaki önemli sorumlulukların devreye girmesine ya da iş birliklerinizde bazı konuların netleşmesine neden olacak. İkili ilişkiler ve özel hayatınız, iş birlikleri, ortaklı işlerde kendinizi kandırdığınız ya da suiistimal edildiğiniz konuları yeniden ele alacak, önünüzdeki 2,5 yıl boyunca bu alanda önemli yapılanmalar altında olacaksınız. Unutmayın bir tohum ekme dönemindesiniz ve bu tohumu ekerken doğru bir şekilde ekmeye özen gösterin.

Perşembe ve cuma günleri para ile ilgili konular gündeminize yerleşecek. Hayatınızı düzenlerken aslında kazançlarınız, yatırımlarınız konusu ya da harcamalarınız konusunda kendinizi daha fazla kaptırabilirsiniz. Cumartesi günü ise parayla alakalı konularda verilecek önemli kararlar sizi mutlu edebilir. Pazar günü şifalanacağınız bir gün, önemli görev ve misyon üstlenebilirsiniz aslında farkındalığınızın yüksek olduğu, hayatı farklı gözlerle gördüğünüz, müşterek para alanlarından yana da kazançlarınızın olduğu bir süreç olacak ama diğer taraftan burada çok önemli bazı konuları da fark edecek ve bu konularda yapılması gerekenleri önceliğiniz olarak ele alacaksınız. Hayata esnek gözlerle bakıyorsunuz bu, ilişkilerle alakalı konularda sizi destekleyen bir unsur bir de hayatınızda değiştirmek istediğiniz noktalar varsa bu hafta bu değişimler için sizi destekleyecek.

Terazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, haftanıza isteksiniz enerjilerle giriş yapıyorsunuz kaldı ki yine zor bir alanınızda dolunay yaşayacaksınız. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir arkanızdan iş çevrilen konuların olduğunu fark edebilirsiniz. Bir hastanıza refakatçilik etmek ya da hastanelerle uğraşma, kapalı yerlerde iş yapıyorsanız bu alanda gelecek önemli haberler gündeminize yerleşebilir. Şartlar ve koşullar çok fazla elinizde olmayacak. Sosyal medyayı kullanıyorsanız bazı insanların saldırıları ya da bazı insanlarla girişeceğiniz mücadelelere dikkat edin. Hukuki bir davanızın sonucuyla karşılaşma potansiyeliniz yüksek ama bu davanın sonuçları sizi hem mücadeleci kılacak hem de hoşunuza çok fazla gitmeyecek. Tanımadığınız yerlerde insanlarla kavga etmemeye özen gösterin. İçinizden yükselen enerji buna izin vermeyebilir ama siz Terazi burcusunuz dengeyi sağlamayı iyi bilirsiniz Dolunaylar sizin alanlarınız o yüzden iş hayatınızdaki dengesizliği ruhani tarafınıza çok fazla yansıtmayın ve mümkün olduğunca kendinizi kontrol etmeye çalışın. Şartları çok kontrol edemeyeceksiniz ama kendinizi kontrol edebilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni göstermek vitamin takviyeleri yapmak bu dönem önemli.

Satürn’ün Balık burcuna geçmesiyle beraber iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda 2,5 yıl boyunca bazı konuları yeniden ele alacaksınız. Satürn’ün ilk geçişleri her zaman çok önemlidir sağlık evinize girdiği için ayak bölgesi sıkıntı ve sorunları aynı zamanda hormonsal dengesizlikler, üst solunum yolu rahatsızlıklarına, şeker intoleranslarına, salgı sistemi sıkıntı ve problemlerine dikkat etmeniz gerekiyor. Geçtiğimiz dönemde sağlığınızla ilgili konularda gereken özeni göstermediyseniz bazı konuları hasır altı ettiyseniz Satürn’ün ilk geçişiyle beraber bazı sıkıntılarla karşılaşma potansiyeliniz de yüksek görünüyor. İşiniz, gücünüz, çalışma koşullarınız bu alanda yapılması gerekenlerle ilgili olacak önemli organizasyonel işlerinizde bazı gerçeklikler ve bazı düzenlemelerle yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Çarşamba akşam saatleri, perşembe ve cuma günleri kendinizi daha iyi hissedeceğiniz ve harekete geçeceğiniz zaman dilimini temsil ederken cumartesi günü sevdiğiniz insanla bütün olma enerjisi yüksek görünüyor. Kısa vadeli planlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Hafta sonu ikili ilişkiler ve özel hayatınıza dair konularda önemli şifalanmalar söz konusu olacak. Hem insanlarla ilişkiler konusunda faydalı olacak hem insanların verdiği bilgiler doğrultusunda siz de ilişkiler yoluyla şifalandığınızı göreceksiniz. Bu haftanın genelinde hayata esnek bakıyor olmanız hareket gücünüzü de artıracak. Katı ve esnek olmayan düşüncelerden uzak durun.

Akrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, sosyal çevre ve arkadaşlarınızdan alınacak önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Organizasyonlara yönelik adım atmanız gerekiyorsa takım çalışmasıyla yaptığınız işler varsa bu hafta bu konuların ön plana çıkması söz konusu olabilir. Çevrenizi kullanacağınız bir dönem ama çevrenizde değişimlere de açık olacağınız bir dönem kaldı ki salı günü oluşacak dolunay bu alanlarınızda gerçekleşecek. Bir konuyla uğraşmak durumunda kalabilir, arkadaş çevreniz, iş arkadaşları ya da kendi arkadaşlarınızdan oluşan çevreniz içerisinde bazı hassaslıklar gösterebilirsiniz. Para ile ilgili konularda konuşmalar yapacaksanız birtakım beklentileriniz varsa bu dönem bu konular sizi fazlasıyla mücadeleci ve agresif kılabilir o yüzden para konuşmalarınızda, görüşmelerinizde mümkün olduğunca sakin durmaya özen gösterin. Arkadaşlarınızla girişeceğiniz bazı işlerinizde ya da düzenlemelerde bazı olayları çok fazla kaşımayın ya da bu durumlara çok fazla tepki göstermeyin bu dönem en çok bu noktada etkileniyorsunuz. Yatırımlarınız varsa spekülatif alanda buralardan gelecek haberler sizi agresif kılacak.

Satürn’ün Balık burcuna geçmesiyle beraber önünüzdeki 2,5 yıl boyunca aşk hayatınızda önemli bir sorumluluk gündeme gelebilir ya da bir çocukla ilgili bir konunun sorumluluğunu üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Belki uzun zamandır istediğiniz bir şeydi çocuk sahibi olmak bununla ilgili zaman zaman sizi zorlayan koşullar devreye girse bile yine de bu sorumluluğun altına girmekten kendinize alamayacaksınız. Sanatsal ve kreatif işlerinizde daha planlı ve programlı gitmek ya da burada bazı gerçekliklerle yüzleştikten sonra adımlar atmak önem kazanırken 7 Mart civarı aşk hayatınızda uzun zamandan beri düzeltemediğiniz koşullar ya da sizi zorlayan konu ve olaylarda bazı gerçekliklerle yüzleşmeniz de söz konusu olabilir. Çok fazla zorlanmayacaksınız çünkü Satürn Balık’ta sizin Güneşinize de olumlu açılar atacak özellikle Ekim ayında doğan Akrepler için Satürn’ün bu geçişi ilk 3-4 aylık dönemde onları giriştikleri her işte destekleyecek.

Çarşamba akşam saatleri itibariyle Perşembe ve Cuma günleri önemli yerlere gitmeyin, önemli anlaşmalar, konuşmalar ya da vereceğiniz kararlar varsa bu dönem üzerinize bir ağırlık oluşturduğu için çok fazla yapmamakta fayda olabilir. Cumartesi ve Pazar kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz kendinizi ön plana çıkaracaksınız. Venüs’ün Mars’la olumlu açısı beraber çalıştığınız insanlarla güzel iş birlikleri ve güzel sonuçlar çıkartacağınızı da gösteriyor. Sevdiğiniz insanın bu dönem bir yere seyahati gündeme gelebilir ve bu seyahatin para harcamalarına neden olduğunu da görebilirsiniz. Pazar günü önemli iş hayatınızda şifalanmanız gereken konu ve olaylarla uğraşacaksınız para ile ilgili meseleleri içerecek bütün bunlar ama bir kez şifalandıktan sonra başka insanlara ne kadar faydalı olduğunuzu beraber çalıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizde çok net göreceksiniz.

Yay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, kariyer meslek ve toplum önü olaylarla haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta kendinizi göstermek, bir işle uğraşmak, kariyerinizin üzerine düşmek önemli olacak kaldı ki salı günü burada bir dolunay gerçekleşecek. Ev, aile ve yuva koşullarınızın ön planda olduğu bu dönem kariyerinizde oluşacak bir konu ilginizi oraya döndürmenize neden olabilir ya da anne tarafınızın konuları ile bu dolunay daha fazla ilgili olabilirsiniz. Bir gerginlik, tartışma özellikle hem ikili ilişkiler hem aile alanında sizi zorlayabilir. Göz önünde bulunduğunuz yerlerde kalabalık ortamlarda mümkün olduğunca sakin kafayla ve sakin hareketlerle tepki vermeye çalışın. Hayatınızdaki insanla bu dönem birbirinizi anlamak çok da kolay olmayacak, anne baba arasındaki çekişmeler de gündeme oturabilir.

Salı günü itibariyle Satürn’ün Balık burcuna geçişi ev, aile ve yuva alanlarınızda 2,5 yıl boyunca dikkatli adımlar atmanız gerektiğini sizlere gösterecek. Hem yerleşimle ilgili konular hem aile konularında yapılması gerekenler, burada alınması gereken önemli sorumluluklarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Önünüzdeki iki buçuk yıl boyunca ağırlıklı olarak babanız ve babanızın konuları ile ilgili olacaksınız o yüzden Satürn’ün bu dip noktadan geçişi önemli fırsatları hem karşınıza getirecek hem de bazı alışkanlıklarınızı ve bazı davranışlarınızı gözden geçirmenize neden olacak. Yuva kurmak, yer değişikliği yapmak, zorunlu göç halinde olmak isteyenler bir yerden bir yere göç etmek isteyenler için önemli sorumlulukların da devreye girdiği bir dönem. Ailenizle ilgili konularda önemli gerçekliklerle karşılaşacaksınız. 2012 yılından bu yana kenara ittiğiniz konular Satürn’ün ilk geçişi ile beraber bu hafta iyice dolunaydan da gelen etkilerle görünür olabilir.

Perşembe ve cuma günleri sosyal çevreniz, değişik ortamlar, gireceğiniz yerler ile alakalı konular hayatınızı hareketlendirecek. Arkadaş ilişkileriniz önemli arkadaşlarınızdan gelecek önemli haberler var. Hafta sonu ikili ilişkiler ve özel hayatınızda bir barış havası devrede olacak özel hayatınızın hareketlendiğini göreceksiniz ve pazar günü ele alınması gerekenler konusunda çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili konularda da önce kendinizi şifalandıracak önemli kararlar alacak ondan sonra başka insanlara yol gösterecek ve başka insanların hayatını daha da iyileştireceksiniz.


Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, uzak yerlerden alınacak haberler, seyahat, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, ticari faaliyetlerle haftanız başlıyor ve bu hafta daha çok kendi koşullarınızın dışında başka insanların şartları koşulları, oradan gelecek haberlere göre haftanızın şekillendiğini görebilirsiniz kaldı ki bu alanda Salı günü bir dolunay gerçekleşiyor. Bir seyahatin sorumluluğu ya da bir eğitimle ilgili bir fırsatın karşınıza gelmesi, ticari bir faaliyetin hareketlenmesi söz konusu olabilir. Aslında küçük küçük adımlarla başlattığınız bir işiniz varsa bu işin daha da büyüdüğünü daha da geliştiğini daha da büyük noktalara ulaştığını görme potansiyeliniz de var. Dolunay’dan bu etkileri alıyorsunuz. Yanınızda çalıştırdığınız insanlar varsa ya da birinin yanında çalışıyorsanız kızgın, agresif ve bazı sonuçlardan kaynaklı olarak karşı tarafı suçlayıcı etkilerden mümkün olduğunca uzak durun. İş ortamınızda bir patlama etkisi ya da bir sıkıntı ya da bir sorunun her an gündeme gelmesi Salı günü Dolunay zamanı artı eksi 3 gün olarak aklınızın bir köşesinde bulunsun. Seyahate çıkacaksanız bu seyahat sırasında mümkün olduğunca sakin olmaya çalışın, sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Diğer taraftan Satürn’ün Balık burcuna geçmesi yakın çevrenizle ilgili alanlarda önemli sorumluluklar üstleneceğiniz 2,5 yıllık döneme sizi davet ediyor. Bundan sonraki dönem akrabalar, kardeşler, yakın çevrenizdeki insanlar, komşular da dahil olmak üzere önemli sorumluluklar bu noktadan gelecek. Yakınlarınızdaki insanlar şimdiye kadar sizi çok fazla suiistimal ettilerse ya da onlara karşı çok fazla eliniz açıksa Satürn’ün bu geçişiyle beraber çok daha doğru adımlar atmanız gerektiğini fark edecek ve yaşayacağınız olaylar karşısında önemli kararlar alacaksınız. Yine zaman zaman nefes alamama ya da kendinizi dip noktada hissetme gibi etkiler Satürn’ün bu geçişi sırasında sizi zorlayabilir. En çok nefes alma problemleri yaşama ihtimaliniz var. Diğer taraftan sosyal medya ile alakalı konularda da bazı daralmalar sıkıntı ya da engellerle karşılaşabilirsiniz. Ama her şeyden önce yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları gündeminizde olacak.

Çarşamba akşam saatleri itibariyle perşembe ve cuma günleri iş hayatınızda önemli haberler devreye girerken aslında hareketli ve daha çok meslek yaşantınıza kendinizi kaptırırken cumartesi ve pazar günleri arkadaş çevrenizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü ev ortamlarınızda yapılması gerekenler çok rahat bir şekilde ele alınacak, pazar günü ise yine ev ve aile ortamlarınızda önemli bir mevzuyu çözüme kavuşturacak bu alanda bir şifalanma yaşayacak ondan sonra yolunuza devam edeceksiniz ya da bu alanda diğer insanlara faydalı olacaksınız.

Kova Burcu:

Kova ve yükselen Kovalar, müşterek para konuları, başka yerlerden gelecek paralar varsa bunların peşine düşme, alacağınızı tahsil etme, banka işlemleri, ödemelerle ilgili konu ve olaylar gündeminize yerleşiyor. Salı günü bir dolunay yaşanacak. Bu dolunay para ile ilgili konulara daha dikkatinizi vermenizi ve bu konuları daha dikkatli bir şekilde ele almanızı sağlayacak ama bir yandan da harcamalarınızın gereksiz ve çok yüksek olduğunu görebilirsiniz. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla bu dönem anlaşmak kolay olmazken keyfiniz için yapacağınız harcamaları kısmak durumunda kalabilir ya da bu harcamaların üzerinizde ya da bütçenizde bir zorluk yarattığını fark edebilirsiniz. Konu ne olursa olsun bu dolunay zamanı yatırımlarınız varsa dikkatli olmaya özen gösterin. Sinirinizi, agresyonunuzu sevdiğiniz insanlardan çıkarmayın.

Diğer taraftan çarşamba akşam saatleri itibariyle perşembe ve cuma günleri daha fazla dış ortamlarda olmak önem kazanırken hafta sonu eve girmek istemeyebilirsiniz. Daha fazla toplumsal konularda ya da kalabalık yerlerde vaktinizi geçirmek önem kazanacak. Yine yakın çevrenizdeki insanlardan gelecek güzel bazı haberler var bu haberlerle de ilgili olacaksınız. Sevdiklerinizle bir arada olmak bütünleşmek sizi çok ama çok mutlu edebilir. Yine pazar günü Jüpiter’in Kiron’la oluşumu yakın çevrenizden bir insanla aranızdaki bir meseleyi tatlıya bağlayacağınızın göstergesi bu mesela arkadaş çevrenizdeki insanları da kapsayabilir önce bu işi tatlıya bağlayacak sonra öncülük ediyorsanız bu konuya bu öncülük ettiğiniz konularda önemli adımları devreye sokacaksınız. Kendinizi yenilediğiniz bir dönem bu yenilenme size ve çevrenize iyi gelecek.

Balık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları bu hafta çok önemli. Salı günü de bu alanda bir dolunay gerçekleşiyor. İlişkilere dair vereceğiniz önemli kararlar bu dolunayın konusu olacak. Karşı tarafı çok fazla eleştirebilirsiniz bu dönem eğer çocuğunuz varsa özellikle küçük olan çocuğunuz ikinci çocuğunuzla olan bağlantılar ve onun hayatı ile ilgili konu ve olaylar bu dolunay zamanı iyice görünür olabilir. Agresif etkiler de devrede olacak agresyonu en çok ev ve aile hayatınızda yaşayacaksınız. Aile büyüklerinizle girişeceğiniz bazı mücadeleler sizi zorlayabilir ya da özel hayatınızda önemli kararlar almanıza neden olabilir. Evlenmeyi düşünüyorsanız evlilikle ilgili önemli adımlar devreye girecek ama karşı tarafın ailesi ya da karşı tarafın koşullarında bazı mücadeleci konuların da devrede olduğunu göreceksiniz. Taşınma, sözlenme, yer değiştirme, hukuki konular, ortaklaşa atılacak adımlar, ikili ilişkilere dair verilecek kararlar tamam mı devam mı kararları bu dolunayın ana konusu olacak. Ev ortamlarında agresyondan, mücadeleden, kavgadan, gürültüden mümkün olduğunca uzak durmanız gerekiyor.

Satürn’ün Balık burcuna geçmesiyle beraber hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Hayatınızı kuruyorsunuz ve bu çok da kolay olmayabilir önce yönünüzü, sınırlarınızı belirlemeniz gerektiğini öğreneceksiniz Satürn’ün bu geçişiyle beraber. Sonrasında ise hızlı adımlarla yolunuza koyulabilirsiniz ama 7 Mart civarı Satürn özellikle yükselen Balıksanız yükseleninizin üzerine geldiğinde sağlıkla ilgili konulara dikkat edin. Özellikle ayak bölgesi sıkıntı ve sorunları, bulaşıcı hastalıklar ile ilgili konu ve olaylar gündeminizde olabilir.

2,5 yıl boyunca Satürn’ün bu alandaki dolaşımı neyi isteyip istemediğinizi, hangi konularda daha ön planda olmanız gerektiğini, sağlığınızla ilgili verilmesi gereken önemli kararlarda size yol gösterecek bu konularda içiniz rahat etsin. Perşembe ve cuma günleri para ile ilgili konular önem kazanırken hafta sonu biraz daha rahat etkilerle hareket etmek isteyeceksiniz. Venüs’ün Mars’la olumlu açısıyla daha ılımlı olacaksınız insanlarla iş birliği yapacak ve yakın çevrenizdekilerle bağlantıları kuvvetlendirecek evinizde yapılması gereken harcamalara kendinizi kaptıracaksınız. Pazar günü ise para ile ilgili konu da yapacağınız bir girişim atacağınız bir adım ya da yapacağınız bir bağış kendinizi iyi hissettirecek şifalanmanızı sağlayacak ve burada eğer bir sıkıntı ile karşılaşırsanız burayı çok rahat düzeltecek ve tedavi edecek gücü de kendinizde bulacaksınız kaldı ki önünüzdeki dönem para ile ilgili konularda size güzel şans ve fırsatlar da verecek.

Yorumlar (0)