Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları

ASTROLOJİ 09.03.2021, 10:38 10.03.2021, 09:43
Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları

8 – 14 Mart haftalık burç yorumlarını detaylı olarak sizin için kaleme aldım. 

Koç Burcu:

Haftanıza kariyer ve işle ilgili konularınızı organize ederek, çok çalışarak, amaç ve hedeflerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Koç veya Yükselen Koçlar. Önemli gelişmeler iş hayatınızda karşınıza gelirken, salı, çarşamba ve perşembe günleri sosyal ilişkileriniz, diğer insanlarla kuracağınız bağlar, işlerinizde hareketlilik sağlayabilir.

Bu hafta gördüğünüz, duyduğunuz, karşılaştığınız her şeye karşı oldukça yumuşak ve duygusal davranmaya meyilli olacaksınız. Affediciliğiniz artabilir, sezgileriniz güçlü çalışabilir. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu alanlarda hayalperestlikten uzak durmaya çalışın. Cuma ve cumartesi günleri yaratıcılığınız ve hayal gücünüz yüksek çalışacak.

Cumartesi günü oluşan yeniay diğer burçların aksine harekete geçmemenize gerektiğine işaret ediyor. Bu süreçte beklenmedik ve kadersel bir takım oluşumlara açık olmalısınız. Kötü bir alışkanlığınız varsa şimdi o kötü alışkanlıklarınızı bu yeniayla beraber alacağınız kararlarla bırakabilirsiniz. Ya da Yabancı ülkeye, orda yaşamaya, iş yapmaya dair vereceğiniz kararları hareketlendirebilirisiniz.

Boğa Burcu:

Haftanıza dış ortamlara bağlı işlerinize kendinizi vererek giriş yapacaksınız sevgili Boğa veya yükselen Boğalar. Bu hafta işlerinizde başarı kazanmak istiyorsanız disiplinli ve sorumlu davranmaya çalışın. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber girişilecek işlerinizde onlara karşı oldukça anlayışlı ve fedakar olabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla aranızda sorunlar oluşabilir. Kendinizden fazla verdiğinizi düşünebilirsiniz.

Salı, çarşamba ve perşembe günleri iş hayatınız daha önemli olabilir. Hem toplumsal konularla ilgili olacak, hem de önemli işlerinizi sorumlulukla ele alabileceksiniz.

Cumartesi oluşan yeniayla beraber birden fazla işle uğraşmak, organizasyonlara yönelik çalışmaların ön plana geçmesi anlamında yeni başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz. Çevreniz size yeni kapılar aralayabilir. Bu dönem arkadaşlarınızı arayın, iş aradığınızı veya neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin, onlardan güzel geri dönüşler alabilirsiniz.

İkizler Burcu:

Haftanıza ödenmesi gereken faturalarınız, parasal işlerinizle başlıyorsunuz sevgili İkizler veya Yükselen İkizler. Bu hafta harcamalarınız konusunda disiplini elden bırakmayın.

Salı, çarşamba ve perşembe günleri kendinizi aktif, rahat, öğrenmeye açık göreceksiniz. Bu hafta kariyer ve iş alanlarınızda sezgileriniz yüksek çalışabilir. Bu dönem işlerinizde oldukça yardımsever, anlayışlı ve fedakar davranıyor olabilirsiniz. Bu aynı zamanda ailenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizi veya eşinizin ailesiyle olan ilişkilerinizi kapsayabilir. Ya da işlerinizle ilgili alanda bazı fedakarlıklar oluşabilir, kararsızlıkla adım atabilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda egonuz düşük çalışacak, unutkanlıklarınız olabilir ama hayal gücünüzün yüksekliği, iş hayatınızda herkesin dikkatini çekebilir.

Cumartesi günü oluşan yeniayla birlikte iş ve kariyer alanlarınızdaki her tür yenilik ve başlangıçlar için harekete geçebilirsiniz. Yeni işler, yeni planlar, yeni hedefler ve amaçlar konusunda adımlar atılabilir. Ama bu hedeflerin, amaçların gerçekçi olmasına sadece hayallere dayalı gerçekleşmemesine dikkat edin.


Yengeç Burcu:

Haftanıza ilişkilerinize veya ortak yapılacak işlerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili yengeç veya Yükselen Yengeçler. Bu hafta her tür ilişkinizi, duygusal hayatınızı iyi organize etmelisiniz. Duygusal konulara yaklaşımınız oldukça soğuk ve mesafeli olabilir.

Salı, çarşamba ve perşembe günleri parasal işlerinizi halletmek için kolları sıvayabilirsiniz. Önemli bir ödemenin, parasal sorumluluğun karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

Bu hafta sınavlarınız, çalışmalarınız varsa, eğitim hayatınızda sezgilerinizi iyi kullanın. Hayal gücünüz yüksek çalışabilir. Yine bu hafta herhangi bir işe imza atacaksınız şartların netliğinden emin olmalısınız yoksa kendinizden taviz vermiş olursunuz. Daha az tanıdığınız insanlar bu dönem sizi iş koşullarında, anlaşmalarında yanıltabilirler.

Cumartesi günü eğitim, online eğitim, seminerler, seyahat, medya, hukuk, ticaret alanlarınızda bir yeniay gerçekleşiyor. Bu alanlarda harekete geçmek için bu yeniay ve sonrasından yararlanın. Ama dediğim gibi hayalperest etkilerle hareket etmek yerine gerçekçilikten uzaklaşmayın.

Aslan Burcu:

Haftanıza gündelik işleriniz, koşturmalarınız ve onların planlarıyla başlıyorsunuz sevgili Aslan veya Yükselen Aslanlar. Bu hafta başında cildiniz, kemikleriniz, dizleriniz hassas olabilir. Bu aralar kendinize bakmadıysanız, çok koşturmanız varsa, sağlığınızda bazı zorlanmalar karşınıza gelebilir.

Salı, çarşamba ve perşembe günleri özel hayatınız önem kazanıyor. Bu günlerde yalnız kalmak istemeyebilir, diğer insanlarla işbirliklerinizi, bağlantılarınızı geliştirebilirsiniz.

Bu hafta parasal işlerde gözünüzü dört açmanız gerekiyor. İnternet üzerinden alışveriş yapıyorsanız dikkatli olun. Parasal konularda fedakarlıklarınız yüksek olabilir. Eşinizin veya ortağınızın parasal konularda bu dönem muhakeme yeteneği doğru çalışmayabilir. Diğer taraftan sezgileriniz güçlü çalışacak, bu hafta rüyalarınız size yol gösterebilir. Ruhsal çalışmalar yapmak için uygun bir haftadasınız.

Cumartesi günü oluşan yeniay, ortaklaşa para alanlarınızı harekete geçirebilir. Sevdiğiniz insanla beraber verilecek kararları, parasal işlerinizi halledebilirsiniz. Bir borcun altına girmek, kredi almak istiyorsanız yapabilirsiniz. Ama yanıltıcı etkilerden lütfen uzak durun, kararsızlıklar sizi yorabilir.

Başak Burcu:

Haftanıza kendinize ve özelinize vakit ayırarak giriş yapacaksınız sevgili Başak veya Yükselen Başaklar. Özel hayatınızda ve ilişkilerinizde sevdiğinizle bir arada olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Romantizm, anlayış, fedakarlıklar öne çıkabilir. Birinden hoşlanıyorsanız onu gözünüzde fazlasıyla büyütebilirsiniz. Hem ortaklı işlerinizde, hem de özel ilişkilerinizde kendinizden çok fazla ödün vermeyin. Yine bu tarihlerde sözleşme ve anlaşma yapacaksanız şartların netliğinden emin olmalısınız.

Salı, çarşamba ve perşembe günleri çalışma hayatınız hızlı akabilir. İş alanlarınızda sorumlulukla ele almanız gereken konularla uğraşabilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan yeniay ve sonrası evlilik, ikili ilişkiler alanlarınızda önemli kararlarınız devreye girebilir. Bu alandaki adımlar için destekleneceksiniz. Söz, nişan, evlilik adımları, taşınma, yer değiştirme gibi konular hayatınızın merkezindeyse bu yeniayda adım atabilirsiniz. Ama hayallerinizin peşinden giderken gerçeklerden çok fazla uzaklaşmayın.

Terazi Burcu:

Haftanıza ailevi konu ve olaylarla başlıyorsunuz sevgili Terazi veya yükselen Teraziler. Bu hafta başında ailenizdeki insanların işlerini organize edebilirsiniz.

Salı, çarşamba ve perşembe günleri keyfe, hobilerinize, özel yaşantınıza vakit ayıracaksınız. Çocuğunuz varsa onun işleri, gündelik koşturmaları, onun hayatına dair detaylar ön planda olabilir.

Bu hafta başkalarına faydalı olma ihtiyacınız ve yaratıcılığınız yüksek olurken, fedakar tavırlarınızla çevrenize yardımlarınız öne çıkıyor. İş alanlarınızda oldukça verici, kararsız ve enerjisiz olabilirsiniz. Yine sağlığınızla ilgili alanda kontrolleriniz varsa yanlış teşhislere karşı dikkatli olun. Bu dönem yemeye veya içmeye olan ilginiz artabilir. Soğuk algınlıklarına, gribe ve covid'e karşı dikkatli olun.

Cumartesi günü oluşan yeniay sonrası yeni bir işe başvurma, yeni bir projeye başlama, iş değiştirme gibi etkileriniz devreye giriyor. Yine sağlığınızla ilgili önemli kararları bu tarih sonrası devreye sokabilirsiniz.

Akrep Burcu:

Haftanıza yakın çevrenizle girişeceğiniz işlerle, planlarla başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta iletişime dayalı işleriniz varsa bu alanlarda daha disiplinli ve organize harekete edebilirsiniz.

Salı, çarşamba ve perşembe günleri eviniz, aileniz ve yuvanız sizin için önemli olacak. Ailenizdeki insanların önemli sorumluluklarıyla uğraşabilir, evinizde özgürlüğün veya bireyselliğin tadını çıkarabilir veya arkadaşlarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz.

Bu hafta aşka kanınız kaynayacak. Aşkı doyasıya yaşamak, birilerine aşık olmak isteyebilirsiniz. Eğer hayatınızda biri varsa o kişiye karşı anlayışınız, fedakarlıklarınız artabilir. Sezgileriniz güçlü çalışacak ama karşı tarafa karşı sevginizi verirken limitsiz olabilirsiniz. Veya o insanı gözünüzde bir aziz yapabilirsiniz. Çocuğunuz varsa ona karşı sınırlarınızı oluşturmak kolay olmayabilir, çocuğunuzun isteklerine duyarlı ve fazla anlayışlı olabilirsiniz. Sanatsal işlerle uğraşıyorsanız ilhamınız artabilir.

Cumartesi günü devreye giren yeniayla birlikte, aşk hayatınızla veya çocuğunuzla ilgili konuların devreye girdiğini görebilirsiniz. Eğlence ve aşk hayatınızla ilgili vereceğiniz kararlar şimdi rahatlıkla uygulanabilir. Sanatsal veya kreatif işlerinizi hareketlendirin. Hobileriniz varsa bu alanlara vaktinizi harcayabilirsiniz.

Yay Burcu:

Bu hafta yapılması gerekenleri tek tek ele alacak, tüm haftaya yayılacak işlerinizi soğukkanlılıkla organize edeceksiniz sevgili Oğlak veya yükselen Oğlaklar. Parasal işlerinizin üzerine düşebilir, maddi alanda tutumlu ve sorumlu davranabilirsiniz

Hafta ortası itibarıyla yakın çevrenizden alacağınız haberler sizi sevindirebilir.Yine yakınlarınızdan bir insanın hayatıyla ilgili konularda zorlanmalarına şahit olabilir, elinizden geldiğince sevdiklerinizin yanında yer alabilirsiniz.

Tüm hafta boyunca ailevi konularda oldukça anlayışlı, yaratıcı, fedakar etkileriniz devrede olacak. Evinizde vakit geçirmekten, sevdiklerinize hizmet etmekten, tembellik yapmaktan hoşlanabilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan yeniayda ev alım, satım, kiralama, taşınma gibi etkileriniz varsa harekete geçin. Yine ailevi kararlarda bu yeniay sonrası 15 gün boyunca daha kolay adımlar atacaksınız. Yer değiştirmek, yuvanızı kurmak önem kazanıyor ama girişeceğiniz işlerde hayalperest etkilerden uzak durun, şartların gerçekliğinden uzaklaşmayın.


Oğlak Burcu:

Bu hafta sizin için önemli bir hafta sevgili Oğlak veya Yükselen Oğlaklar. Sağlığınız önem kazanırken, kendi istek ve beklentilerinizi önemseyecek, girişkenliğinizle biraz bencil algılanacaksınız. Bu hafta kendinize ve hayatınıza sözünüzü geçireceksiniz.

Salı, çarşamba ve perşembe günleri maddi konularla ilgilenmek öne çıkabilir. Para kazançlarınızı önemseyebilir, maddi alanda ele alınması gerekenleri, sorumlulukları hayatınıza geçirebilirsiniz.

Genel hatlarıyla bu hafta yakın çevrenizden bir insana karşı anlayışınız yüksek olabilir. Akraba veya kardeşlerinize karşı yumuşak olacak, tatlı sözlere çabuk kanacak, olumsuzluklara karşı hemen gardınızı indireceksiniz. Hayatınızda bir insan yoksa aşk size yakın çevrenizden gelebilir, iletişim halinde olduğunuz bir insanı gözünüzde fazlasıyla büyütebilir ve romantik etkilere kendinizi bırakabilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan yeniayla birlikte hızlı akan iletişim trafiğinizle, kısa vadeli planlarınızı, daha önceden planlanmış işlerinizi devreye sokmak için bu yeniaydan yararlanmalısınız. Satış, reklam, tanıtım, eğitim işleriniz artabilir. Akrabalarınızın hayatında hareketlenmeler görülebilir. Gerçeklikten uzaklaşmadan yenilikleri hayatınıza geçirmelisiniz.

Kova Burcu:

Haftanıza isteksiz ve yapmanız gereken işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Geçmişi anabilir, her şeyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Uzak yerlerden, yurt dışından önemli haberler gelebilir. Bu hafta başı işlerinizi ve tüm hafta yapacaklarınızı iyi organize edin. İstemeseniz bile kendinizi zorlayın.

Salı, çarşamba ve perşembe günleri kendi keyfinize göre davranmak isteyeceksiniz. Sorumlu yapınızla işlerinizi yoluna koymak önemli olacak ama sağlığınızı bu günlerde çok fazla zorlamayın. Dolaşım problemleri, varis ve kramplar hayatınızda önemli olabilir.

Genel olarak bu hafta maddi konularda yardımsever ve fedakar yönleriniz öne çıkabilir. Para görüşmeleriniz varsa gerçeklikten uzaklaşmayın, kendinizden çok taviz vermeyin. Etrafınızdaki insanlara, tanımadığınız kişilere çabuk acıyabilir ve yardımların ucunu kaçırabilirsiniz. Büyük bir para kazancı karşınıza gelebilir.

Cumartesi günü oluşan yeniay, parasal konuları içeren kararlarınız ve başlangıçlarınız için sizi harekete geçirebilir. Bu yeniayda zamanı önemli görüşmeler içinde olabilir, yatırımlarınıza yön verebilirsiniz ama gerçeklikten uzaklaşmayın, kendinizi kandırmayın ve aldanmalara izin vermeyin.

Balık Burcu:

Bu hafta sosyal ilişkileriniz size yol gösterebilir sevgili Balık veya Yükselen Balıklar. Haftanıza arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlarla başlayabilirsiniz.

Salı, çarşamba ve perşembe günleri daha az aktif olacaksınız. Geri plandan yürüteceğiniz işler için bu günleri kullanabilirsiniz. Kendinizi ve ruhunuzu bu günlerde çok zorlamamaya çalışın.

Bu hafta kendinize düşkünlüğünüz artabilir. Önemli görüşmeler karşınıza gelecek ama kararsızlıklarınızı ve belirsiz düşüncelerinizi netleştirmeye çalışın. Dalgınlıklar, unutkanlıklar yüksek olabilir. Diğer taraftan güzelliğiniz ve çekiciliğiniz artacak. Kendinize söz geçirmek kolay olmayabilir, kilo almaya meyilli olabilirsiniz.

Cumartesi günü sizin burcunuzda bir yeniay oluşacak. Bu yeniayla birlikte önemli girişimlerinizi, hayati kararlarınızı başlatabilirsiniz. Sağlığınızla, görüntünüzle ilgili fikirlerinizi uygulamanın tam zamanı yalnız hayalperest adımlar yerine gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin. Tembellikten, geri çekilmelerden kaçının.

Yorumlar (0)
14°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Camdaki Kız'da favori karakterin kim?
Camdaki Kız'da favori karakterin kim?