Ünlü isimler belgesel dünyasında!

BELGESEL 11.05.2021, 11:34 12.05.2021, 12:02
Ünlü isimler belgesel dünyasında!

Diziler ve filmlerin iddialı isimleri gezi ve doğa programlarına yöneldi. Kıvanç Tatlıtuğ, Kıvanç Kasabalı, Engin Altan Düzyatan, Erkan Can ve Güvenç Kıraç hem anlatıcı hem de gezgin rolüyle belgesellerin yeni yüzleri oldu.

TARIM BİZİM GELECEĞİMİZ: Kıvanç Tatlıtuğ, “Tarım Bizim Geleceğimiz” adlı belgeselin hem seslendirmesini hem de sunuculuğunu üstlendi. Anadolu’nun güzelliklerini ön plana çıkaracak belgesel, ülkemizin ekolojik zenginliklerini gözler önüne sererken tarımın Türkiye’nin hem cevheri hem de geleceği olduğunu vurgulayacak.

SEN DE TANIK OL: Engin Altan Düzyatan’ın “Sen de Tanık Ol” adlı programı TRT Belgesel’de yayınlanıyor. Fotoğrafa olan tutkusuyla da bilinen ünlü oyuncu programda Afrika’nın sesine kulak vermek için Masai Mara’da vahşi doğa anlarını ölümsüzleştiriyor.

ŞEHİRDEN UZAKTA: Kıvanç Kasabalı, “Şehirden Uzakta” adlı programıyla Anadolu’nun sıcak ve samimi insanları ile doğal güzelliklerini ekrana taşıyor. TRT’de yayınlanan seride ünlü oyuncu her bölümde farklı bir şehri geziyor.

KARAVANDA: Erkan Can ve Güven Kıraç, Selanik’ten Lizbon’a, Budapeşte’den Saraybosna’ya birçok yeri eğlenerek geziyor. İki usta aktörün en çok merak edilen yerleri izleyiciye sunduğu “Erkan Can ve Güven Kıraç Karavanda” adlı program, beIN CONNECT’te yayınlanıyor.

Yorumlar (0)
24°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?