Ada Masalı izleyicisini ağlattı

DİZİ 22.09.2021, 14:50 23.09.2021, 17:44
Ada Masalı izleyicisini ağlattı

Star TV’de yayınlanan sevilen dizi ‘Ada Masalı’nın dün akşamki bölümü sosyal medyaya damga vurdu. Haziran, Aliye’nin (Bedia Ener); Poyraz ise Zeynep’in (İpek Tenolcay) gözüne girmek için elinden geleni yaparken Aliye ve Zeynep gençlerin emeklerini göz ardı etmedi. Ancak her şeye rağmen ikilinin çabaları aşklarını rahatça yaşayabilmek için yeterli olmadı. Ayrılmak dışında başka çareleri olmadıklarına ikna olan Haziran Poyraz’a ayrılmak konusunda ısrarcı oldu. İkilinin yağmur altında yaşadıkları ayrılık, seyirciyi derinden etkilerken Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un oyunculukları övgüler topladı. Ekran başındakileri gözyaşlarına boğan ayrılık sahnesinin ardından Haziran ile Poyraz’ı ileriki bölümlerde neler beklediği ise seyircide merak uyandırıyor.

Dün akşamki bölümün ardından seyirciyle buluşan yeni bölümden ön izleme sahnesinde Haziran, Tokyo’daki bir iş teklifini kabul ettiğini söyleyerek gitmekte kararlı olduğunu gösteriyor. Büyük bir aşk yaşarken ayrılmak durumunda kalan ikilinin arasında geçen buruk konuşma dikkatlerden kaçmazken Poyraz, Haziran'a gitmeden son bir kez beraber yemek yemeyi teklif ediyor.

Ali Bilgin’in genel yönetmenliğini, Özgür Sevimli’nin ise yönetmenliğini üstlendiği ‘Ada Masalı’nın senaryosu Aksel Bonfil imzası taşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’a Nihan Büyükağaç, İpek Tenolcay, Bülent Çolak, Beril Pozam, Erdem Kaynarca, Rami Narin, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ, Özge Demirtel, İlkay Akdağlı, Can Kahraman, Eylül Ersöz ve Bedia Ener eşlik ediyor.

‘Ada Masalı’ her salı akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında!

Yorumlar (0)