"Adım Farah" ekibi fotoğraf çekimi için bir araya geldi

DİZİ 03.10.2023, 17:06 05.10.2023, 15:25
"Adım Farah" ekibi fotoğraf çekimi için bir araya geldi

Engin Akyürek ve Demet Özdemir’i başrollerinde buluşturan, çarşamba günlerinin vazgeçilmezlerinden olan FOX’un sevilen dizisi Adım Farah oyuncuları hayranları için birlikte objektif karşısına geçti. Yeni sezonunda da etkileyici hikayesiyle izleyiciyle buluşmaya devam eden dizinin kadrosunda Demet Özdemir, Engin Akyürek, Fırat Tanış, Feyyaz Duman, Senan Kara, Lale Başar, Hatice Aslan, Sera Kutlubey, Burak Tamdoğan, Rastin Pakhanad, Mert Doğan, Derya Pınar Ak ve Burcu Türünz yer alıyor.

GÜÇLÜ İSİMLER ADIM FARAH’IN KADROSUNA DAHİL OLDU

Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu; Deniz Dargı, M. Cem Görgeç ve S. Cenk Boğatur’un birlikte kaleme aldıkları dizi, kadrosuna üç yeni ismi dahil etti. Feyyaz Duman, Hatice Aslan, Sera Kutlubey ve Burak Tamdoğan; Adım Farah’ın yeni sezonunda izleyiciyle buluştu.

Dizide Feyyaz Duman Behnam karakterine, Hatice Aslan Rahşan karakterine, Sera Kutlubey Merjan karakterine, Burak Tamdoğan ise Akbar karakterine hayat veriyor.

ADIM FARAH 2. SEZONUNDA DA NEFES KESİYOR

Geçtiğimiz sezon büyük başarılara imza atan, güçlü hikayesiyle adından söz ettiren dizi bu sezon da hikayesiyle nefes kesecek. Mehmet'in komaya girmesi sebebiyle hapise giren Tahir,  özgürlüğüne kavuştuğunda bambaşka bir Farah'la karşılaşır. Behnam tarafından kıskıvrak yakalanan Farah, Behnam'dan ve yapabileceklerinden ölümüne korkarak Tahir'i boşanmak istediğine ikna etmeye  çalışır. Çocukluğundan  beri kendisine acımasız davranan, onu bir canavara çeviren hayat; Tahir için Farah ve oğlu sayesinde bir süreliğine iyi gitmiş, sanki bahtı yüzüne gülmüştür. Huzurlu bir evin, mutlu bir ailenin, kendisini seven bir kadının düşüdür bu. Şimdi bu düşün paramparça olmasına izin mi verecektir?

Birbirinden güçlü isimlerin yer aldığı Adım Farah, her çarşamba saat 20.00’de FOX’ta.

Yorumlar (0)